Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky Proclear

Zoradiť podľa:
Spoločnosť CooperVision sa rozhodla obmedziť distribúciu svojich produktov. Očakávame veľké problémy s dostupnosťou týchto šošoviek. V záujme našich klientov sme spolu s optometristami vybrali vhodné náhradné šošovky. Odporúčame prechod na iné šošovky.
Proclear Multifocal Toric D 3 ks

Od: 37,99 € (3 ks)

So zľavou: 34,19 € Viac o zľavách

Proclear Multifocal Toric N 3 ks

Od: 37,99 € (3 ks)

So zľavou: 34,19 € Viac o zľavách

Proclear Multifocal XR D 3 ks

Od: 43,99 € (3 ks)

So zľavou: 39,59 € Viac o zľavách

Proclear Multifocal XR N 3 ks

Od: 43,99 € (3 ks)

So zľavou: 39,59 € Viac o zľavách

Proclear Sphere 1 ks.

Od: 43,99 € (1 ks)

So zľavou: 39,59 € Viac o zľavách

Proclear Sphere RX 1 ks.

Od: 43,99 € (1 ks)

So zľavou: 39,59 € Viac o zľavách

Proclear Tailor-Made Toric 1 ks.

Od: 77,99 € (1 ks)

So zľavou: 70,19 € Viac o zľavách

Proclear Toric XR (3 šošovky)

Od: 45,99 € (3 ks)

So zľavou: 41,39 € Viac o zľavách

Proclear Toric XR 3 szt.

Od: 45,99 € (3 ks)

So zľavou: 41,39 € Viac o zľavách

Šošovky Proclear

Používaním kontaktných šošoviek každý deň veľa ľudí získava pocit voľnosti, zároveň s možnosťou korekcie aj závažných chýb zraku. Mnoho chýb zraku, ktoré nie je možné korigovať klasickými okuliarmi, je možné upraviť s pomocou správne vybraných kontaktných šošoviek. Vedúcu pozíciu vo výrobe kontaktných šošoviek má firma Cooper Vision. Táto firma vyrába niekoľko značiek kontaktných šošoviek, vrátane šošoviek Proclear.

Opis šošoviek Proclear

Šošoviek značky Proclear je niekoľko druhov, preto je možné ich prispôsobiť potrebám rôznych používateľských skupín, vrátane ľudí, ktorí trpia astigmatizmom. Šošovky Proclear poskytujú pohodlie počas celého dňa. Sú vyrobené zo špeciálneho odolného materiálu, ktorý obsahuje molekuly prirodzene vyskytujúce sa v ľudskej bunkovej membráne. Tento materiál sa volá fosforylocholín. Molekuly tejto látky sa navzájom priťahujú a zároveň sa obklopujú vodou a vďaka tomu sú šošovky Proclear vždy správne hydratované. To zaisťuje komfort dokonca aj po 12 hodinách používania kontaktných šošoviek. Šošovky sú vyrábané za pomoci PC technológie. Výber z šošoviek Proclear je veľmi široký.  Nájdete tu šošovky pre každého, s rôznou dioptriou. Korigujú zrakové chyby také ako krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Medzi šošovkami Proclear nájdeme tiež multifokálne šošovky, určené pre osoby s astigmatizmom. Sortiment šošoviek Proclear je veľmi vysoko cenený a to aj medzi najnáročnejšími používateľmi.

Pre koho sú určené šošovky Proclear?

Šošovky Proclear sú určené pre rôzne skupiny používateľov a to ako pre osoby ďalekozraké tak aj krátkozraké. Sú dostupné vo všetkých dioptriách. Navyše vyrábané sú tiež tórické šošovky Proclear, určené pre osoby s astigmatizmom. Sú to tak zvané  multifokálne šošovky. Osoby, ktoré trpia na starecké videnie (presbyopiu) môžu tiež používať šošovky Proclear. Všeobecne platí, že šošovky Proclear sú určené pre ľudí, ktorí vyžadujú komfort a dokonalý zrak počas každodenného používania šošoviek, bez ohľadu na okolnosti. Šošovka Proclear nepochybne spĺňa ich požiadavky.

Typy šošoviek Proclear

V skupine šošoviek Proclear sa nachádzajú tieto produkty:
  • Proclear Sphere - šošovky vyrobené za pomoci jedinečnej technológie PC. Na ich výrobu bol použitý fosforylocholín, ktorý má vlastnosti podobné ako prírodné bunky oka. Šošovka Proclear Sphere zaručuje vysoké pohodlie počas nosenia. Ma vysoký obsah vody, čo zabraňuje pocitu suchého oka. Šošovka obsahuje 62 % vody. Šošovka Proclear Sphere má vysokú priepustnosť kyslíka, preto má dostatočný prísun kyslíka.
  • Proclear 1 Day - jednodňové šošovky, vyrobené za pomoci technológie PC, ktorá využíva unikátny materiál- fosforylocholín. Šošovky obsahujú 60 % vody.
  • Proclear Toric - mesačné kontaktné šošovky určené pre osoby s astigmatizmom, zaručujú zvýšený komfort nosenia všetkým tým, ktorí pociťujú mierne nepohodlie spôsobené pocitom suchého oka pri používaní šošoviek, tieto vlastnosti šošoviek boli potvrdené  Americkým Úradom pre potraviny a liečivá (FDA).
  • Proclear Toric XR - mesačné kontaktné šošovky určené pre osoby s astigmatizmom s nízkymi hodnotami cylindra v porovnaní s Proclear Toric (cylindre sú dostupné v rozmedzí -2.75 až -5.75 cylindra (co 0,50)). Pri ich výrobe bola použitá technológia vytláčania s následným obrábaním na sústruhu prednej plochy šošovky.
  • Proclear Taylor-Made Toric - tradičné mäkké kontaktné šošovky, nosia sa v dennom režime, klinový profil, zadná plocha je tórická. Majú zvýšenú odolnosť proti vysychaniu.
  • Proclear Multifocal - mesačné multifokálne šošovky pre korekciu videnia na diaľku a do blízka, určené na nosenie po dobu 1 mesiaca.
Chcete pokračovať?