Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky Soflens

Zoradiť podľa:
SofLens 38 (6 šošoviek)

Od: 14,99 € (6 ks)

So zľavou: 13,49 € Viac o zľavách

SofLens 66 Toric (6 šošoviek)

Od: 31,99 € (6 ks)

So zľavou: 28,79 € Viac o zľavách

Šošovky SofLens

Firma Bausch&Lomb má vo svojej ponuke medzi iným široký sortiment kontaktných šošoviek s rôznou dobou použitia. Všetky šošovky tejto značky sú v druhu šošoviek SofLens.

Opis šošoviek SofLens

Šošovky SofLens umožňujú komfort videnia cez celý deň, v doporučenom čase používania od výrobcu. Sú určené na denné nosenie. Vďaka unikátnemu materiálu šošoviek, z ktorých boli vyrobené, ideálne sa prispôsobujú tvaru oka. Ich pozitívnou vlastnosťou je to, že materiál z ktorého je šošovka SofLens vytvorená minimalizuje tvorbu bielkovinových usadenín na povrchu šošovky, a uľahčuje dennú starostlivosť o ne, ak je to nutné. So šošovkami SofLens každý používateľ bude môcť zabudnúť, že má chybný zrak. Sú veľmi výhodné, stále a zabezpečujúc ideálne videnie. Je potrebné povedať, že šošovky zabezpečujú videnie s vysokým rozlíšením Majú sférickú optiku, vďaka čomu umožňujú kryštálovo čisté videnie. Aj v podmienkach slabého osvetlenia kontaktné šošovky SofLens budú zabezpečovať perfektnú kvalitu videnia. Poskytujú komfort počas celého dňa každému používateľovi. Súčasná konštrukcia šošoviek SofLens zabezpečuje dlhotrvajúcu hydratáciu a nedochádza k vysušeniu oka aj keď sú používané 12 hodín v priebehu dňa. Je dôležité v prípade šošoviek SofLens to, že sú veľmi pohodlné v používaní. Každá šošovka je umiestnená v hermetickom puzdre. Ľahko sa vkladá a vyberá. Šošovky SofLens vyrobené s použitím hydrogélového materiálu – Polymacon, s vysokým obsahom vody. Zväčšuje komfort nosenia šošoviek. Polymacon patrí medzi skupinu materiálov nízkej hydratácie, neiónovú, čo znamená, že šošovka SofLens sa stala viacej odolná voči zachytávaniu sa na jej povrchu usadenín rôzneho pôvodu, najmä bielkovinových usadenín. Šošovky firmy Bausch&Lomb, značky SofLens to sú jedny z najtenších šošoviek na svete, vďaka čomu majú vysokú priepustnosť kyslíka. Zostali navrhnuté takým spôsobom, aby uľahčili pravidelnú aplikáciu každému používateľovi.

Pre koho sú určené šošovky SofLens?

Šošovky SofLens sú určené pre všetkých pacientov s chybami zraku, ktorým záleží na vysokom komforte používania kontaktných skiel. Budú vhodné pre tých používateľov, ktorí bojujú s astigmatizmom a presbyiopiou. Nie je dôležité, či sme krátkozraký alebo ďalekozraký, šošovky SofLens každému garantujú dokonalé videnie bez ohľadu na aktuálne podmienky.

Najpopulárnejšie šošovky SofLens

Značka SofLens pripísaná je celej skupine šošoviek, medzi ktorými vynikajú nasledujúce typy:
  • SofLens Comfort (SofLens 59) - sú to mäkké kontaktné šošovky, určené na denné nosenie počas 30 dní. Dokonale sa prispôsobujú tvaru oka. Výnimočný šošovkový materiál minimalizuje odkladanie usadenín a uľahčuje ošetrovanie.
  • SofLens Toric - tórické kontaktné šošovky, ktorých starý názov bol SofLens 66 Toric, nový názov šošoviek je Soflens for Astigmatism, sú určené pre osoby s astigmatizmom
  • Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism - jednodňové šošovky pre astigmatikov zostali navrhnuté tak, aby zabezpečili ešte lepšiu korekciu zraku a súčasne zabezpečiť maximálny komfort používateľa.
  • Soflens Daily Disposable - jednodňové šošovky, to je najnovší produkt firmy Bausch&Lomb vytvorený pre osoby, pre ktoré je dôležitý komfort používania. Vďaka asférickej optike, šošovky zabezpečujú dokonalé videnie aj v podmienkach slabého osvetlenia.
  • SofLens 38 - šošovky sú určené na mesačné nosenie, vyrobené v troch krivkových profiloch, a preto ich je ľahké prispôsobiť každému oku.
Chcete pokračovať?