Nachádzaš sa tu:

Informácie o platbáchInformácie o platbách

Za nákupy uskutočnené na Kontakto.sk existuje niekoľko spôsobov. Platby je možné uskutočniť na Kontakto.sk niekoľkými spôsobmi: platba pri dodaní (dobierka), klasický bankový prevod, online platba prostredníctvom rýchlej platobnej brány alebo prostredníctvom kariet Visa a Mastercard.

Platba pri prevzatí tovaru (dobierka)
Ak sa pri objednávaní rozhodnete platiť pri doručení, zaplatíte za prepravu v hotovosti kuriérovi GLS. Túto platbu je možné vybrať iba pre domáce dodanie. Čas splnenia objednávky začína po vytvorení objednávky na dobierku.

Platba bankovým prevodom
V prípade platby bankovým prevodom je potrebné za objednávku zaplatiť pred odoslaním. Platbu zašlite na náš bankový účet SK18 7500 0000 0040 1275 9354. Je dôležité, aby sa v prevodnom titule uvádzalo iba číslo objednávky. Pri výbere zásielky do inej krajiny zvoľte „bankový prevod - zahraničná zásielka“ alebo „platba kartou - zahraničná zásielka“. Čas spracovania objednávky začína po pripísaní platby na náš účet.

Platba kreditnou kartou / rýchly prevod
Toto je najrýchlejší spôsob, ako zaplatiť za svoje nákupy. Ak to zvolíte, budete presmerovaní na platobnú bránu, kde vás systém požiada o vykonanie platby. Platobný systém Comgate dostupný v našom obchode, na trhu úspešne funguje už 20 rokov a umožňuje zákazníkom uskutočňovať bezpečné a rýchle platby kreditnou kartou alebo platobnou bránou. Transakcie sú šifrované a prenos údajov z počítača je zabezpečený. V prípade platieb kartou si systém vyžiada ďalšie podrobnosti o karte:
- číslo kreditnej karty
- dátum vypršania platnosti karty,
- Kód CVV2 / CVC2 - tri číslice vytlačené na páse s podpisom vašej karty

Karty umožňujúce platbu v obchode sú Mastercard, Maestro, VISA a VISA Electron. Ak je vaša platba odmietnutá, kontaktujte svoju banku.
Zapíšte sa do newsletteru a získajte informácie o novinkách
Mobilná verzia
Chcete pokračovať?