Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky Dailies

Zoradiť podľa:

Šošovky Dailies

Uvedenie na trh jednodňových kontaktných šošoviek sa stalo naozajstnou revolúciou. jednodňové kontaktné šošovky v porovnaní s inými šošovkami nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Používatelia otvoria vzduchotesné puzdra so šošovkami, aplikujú ich na oči, nosia cely deň a následne ich po použití vyhodia do koša. Jednodňové kontaktné šošovky ponúkajú pohodlie a komfort v akejkoľvek situácii. Dokonca aj strata jednej šošovky nie je problém, pretože stačí otvoriť ďalšie puzdro a vybrať šošovku. Vo svojej ponuke má jednodňové jednorazové šošovky okrem iného uznávaná spoločnosti Ciba Vision. Sú to šošovky značky Dailies.

Šošovky Dailies

Výrobca Ciba Vision má dlhoročné skúsenosti v oftalmologickom priemysle. Na ich základe a tiež na základe potrieb klientov vyvinul nové kontaktné šošovky Focus Dailies. Šošovky Dailies poskytujú používateľom maximálne pohodlie a to vďaka unikátnej hydratačnej technológií s trojitým účinkom. Vďaka nej je oko regenerované každým žmurknutím. Používatelia šošoviek Dailies môžu počas dňa zabudnúť, že vôbec nosia šošovky. Veľkou výhodou šošoviek Dailies je, že nevyžadujú používanie žiadnych ošetrujúcich roztokov. Stačí si jednoucho každý deň aplikovať novú, čistú, sterilnú šošovku. Na šošovkách Dailies na rozdiel od kontaktných šošoviek predlženého nosenia, sa na povrchu nehromadí bielkovinová usadenina. Ľahko sa nasadzujú aj vyberajú z oka. Okrem toho zmenšujú riziko očných infekcií.

Pre koho sú určené kontaktné šošovky Dailies?

Šošovky Dailies sú určené pre každého, pre osoby ďalekozraké aj krátkozraké. Stačí len vybrať konkrétnu dioptriu. Šošovky Dailies sú vhodné pre ľudí, ktorí ešte len začínajú nosiť kontaktné šošovky. Ľahko sa aplikujú, a preto pre začiatočníkov to nebude ťažká úloha. Šošovky Dailies nedráždia oči, a preto sú vhodné pre tých, ktorí majú veľmi citlivé oči alebo majú sklony k alergickým reakciám. Šošovky Dailies sú obzvlášť vhodné pre ľudí, ktorí nemôžu v mnohých situáciách nosiť bežné okuliare. Napríklad pri športe, po plastickej operácií alebo kozmetických zákrokoch. V ponuke šošoviek Dailies nájdeme tiež šošovky na špeciálne účely, pre osoby vyžadujúce korekciu presbyopie čiže stareckého videnia a tiež na astigmatizmus.

Najpopulárnejšie šošovky Dailies

Značka Dailies má v ponuke niekoľko rôznych typov produktov:
  • Focus Dailies All Day Comfort Progressives - určené pre ľudí so stareckým videním (presbyopiou), zlepšujú videnie na blízko, pričom sa nezhoršuje videnie do diaľky, sú to sférické šošovky, ktoré umožňujú pohodlné videnie na všetky vzdialenosti pri zachovaní vynikajúcej ostrosti.
  • Focus Dailies All Day Comfort Toric - poskytujú vynikajúci komfort pri nosení bez rizika akejkoľvek infekcie, sú určené pre pacientov s astigmatizmom. Sú vyrobené zo špeciálneho materiálu na šošovky, ktorý je tenký a poskytuje vysoký stupeň hydratácie.
  • Dailies AquaComfort Plus - zaisťujú optimálnu hydratáciu a regenerujú oko s každým žmurknutím, na ich výrobu sa využíva unikátna technológia založená na systéme trojitej Hydratácie, ktorá zaručuje celodennú starostlivosť o zdravé oči.
  • Focus Dailies All Day Comfort – jednoduché v používaní, sú to svetlomodré šošovky každodennej výmeny, ktoré uľahčujú aplikáciu začiatočníkom. Optimálne hydratujú oči, bez toho aby došlo k podráždeniu.
Chcete pokračovať?