Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky a roztoky Alcon

Zoradiť podľa:
OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml

Od: 9,79 € (1 fľ. 300 ml)

So zľavou: 8,81 € Viac o zľavách

OPTI-FREE® Express® 355 ml

Od: 9,79 € (1 fľ. 355 ml)

So zľavou: 8,81 € Viac o zľavách

Opti-Free PureMoist 300 ml

Od: 9,99 € (1 bal. 300 ml)

So zľavou: 8,99 € Viac o zľavách

Air Optix® Aqua (3 šošovky)

Od: 12,49 € (3 ks)

So zľavou: 11,24 € Viac o zľavách

OPTI-FREE® Express® 120 ml

Od: 5,79 € (1 fľ. 120 ml)

So zľavou: 5,21 € Viac o zľavách

OPTI-FREE Pro Lubricating 10 ml.

Od: 9,79 € (1 bal. 10 ml)

So zľavou: 8,81 € Viac o zľavách

OPTI-FREE Pro Moisturizing 10 ml

Od: 8,29 € (1 bal. 10 ml)

So zľavou: 7,46 € Viac o zľavách

Alcon

Firma Alcon je dobre známa všetkým užívateľom kontaktných šošoviek, pretože vyrába multifunkčné ošetrujúce roztoky, ktoré umožňujú komplexnú starostlivosť ako o šošovky tak aj o oči zákazníka.

Opis firmy

Firma Alcon je vlastníkom svetovo uznávanej značky OPTI-FREE, ich ponuka obsahuje celú radu roztokov pre šošovky. Firma bola založená v roku 1945 a jej zakladateľmi boli lekárnici - Robert Alexander a William Conner. Prvá, malá lekáreň Alcon bola zriadenia vo Fort Worth v Texase, USA. Poslaním firmy Alcon je neustála, usilovná práca nad udržaním, navrátením a zlepšením kvality zraku ľudí po celom svete. Alcon má vedúce postavenie v oblasti výroby produktov pre starostlivosť o kontaktné šošovky. Firma zamestnáva viac ako 23 tisíc zamestnancov, čím vytvorila celosvetový tím talentovaných a špecializovaných zamestnancov. V ponuke firmy Alcon nájdete širokú škálu výrobkov orientovaných na starostlivosť o oči, liečivá atď. Alcon poskytuje komplexnú starostlivosť o oči a významne sa podieľa na oftalmologických výskumoch ako aj na vlastnom výskume. Produkty firmy Alcon sú predávané vo viac ako v 180 krajinách. Sú to umelé slzy a roztoky na šošovky.

Najpopulárnejšie produkty

Medzi najobľúbenejšie produkty značky Alcon patria:
AIR OPTIX:
 • Air Optix Aqua - Alcon šošovky s unikátnym systémom prísunu kyslíka, ktorý zaisťuje aby šošovka dýchala. Hydrogélový materiál, z ktoré boli vyrobené im zabezpečuje vysokú hydratáciu. Sú určené na denné nosenie, s možnosťou občasného spánku v nich, šesť nocí za mesiac.
 • Air Optix Night & Day Aqua - priedušné mesačné kontinuálne kontaktné šošovky, prepúšťajú až 6 - krát viac kyslíka než iné šošovky.
 • Air Optix for Astigamtism - Alcon šošovky určené pre osoby s astigmatizmom, určené na nosenie cez deň, s možnosťou spania v nich až 6x za mesiac. Sú to šošovky, ktoré prepúšťajú až 7x viac kyslíka než iné hydrogélové tórické šošovky.
FRESHLOOK:
 • FreshLook One Day - jednodňové farebné šošovky Alcon, s ktorými sa ľahko manipuluje, nevyžadujú starostlivosti. Umožňujú zvýrazniť prirodzenú farbu vašich očí.
 • FreshLook Colors - kontaktné šošovky Alcon používané k úplnej zmene farby očí. Sú tiež určené na korekcie chýb zraku.
 • Freshlook ColorBlends - šošovky, prostredníctvom ktorých môžete napodobniť prirodzenú farbu dúhovky.
 • Freshlook Dimensions - farbené šošovky, ktoré umožňujú zvýrazniť prirodzenú farbu očí, na použitie len v prípade svetlých dúhoviek.
DAILIES:
 • Focus DAILIES All Day Comfort Progressives - progresívne sférické šošovky, určené na korekcie stareckého videnia, umožòujúce pohodlné videnie na všetky vzdialenosti pri zachovaní vynikajúcej ostrosti.
 • Focus DAILIES All Day Comfort Toric - šošovky Alcon určené na korekciu astigmatizmu, jednodòové, super tenké s vysokou hydratáciou.
 • Dailies AquaComfort Plus - dokonale hydratované kontaktné šošovky, ktoré zabezpečujú pocit sviežosti pri každom žmurknutí.
 • Focus DAILIES All Day Comfort - svetlomodré šošovky každodennej výmeny, ktoré uľahčujú správnu aplikáciu šošoviek začiatočníkom.

Roztoky na šošovky a očné kvapky:

 • AOSEPT PLUS - ošetrujúci roztok na mäkké kontaktné šošovky určené pre ľudí s alergiou.
 • Opti-Free Express - je multifunkčný roztok Alcon, s dezinfekčnými vlastnosťami. To umožňuje komplexnú starostlivosť o všetky mäkké kontaktné šošovky. Odstraňuje bielkovinové usadeniny, ktoré sa hromadia na povrchu šošovky a ničí mikroorganizmy škodlivé pre oči.
 • Opti-Free Replenish - multifunkčný, dezinfekčný a ošetrujúci roztok Alcon, určený pre všetky druhy kontaktných šošoviek. Technológia výroby roztoku je založená na TearGlyde, čo je patentovaný regeneračný systém, ktorý umožňuje regeneráciu a udržanie primeranej úrovne hydratácie na povrchu šošovky. Navyše roztok účinne odstraňuje z kontaktných šošoviek bielkovinové usadeniny a choroboplodne zárodky.

Profil firmy

Už viac ako 65 rokov svojej existencie sa spoločnosť Alcon zameriava sa pomôcť ľuďom na celom svete zlepšiť ich videnie. Neustále spoznáva svojich zákazníkov a ich požiadavky, čo jej umožňuje lepšie prispôsobenie svojich služieb a vlastností produktov podľa požiadaviek zákazníkov. Zámerom firmy Alcon je poskytovať inovatívne produkty, ktoré zlepšujú kvalitu života a pomáhajú ľuďom získať dokonalý zrak. Spolupracuje s profesionálnymi oftalmológmi po celom svete. Všetky jej obchodne činnosti sú v súlade s najvyššími etickými a právnymi normami, a spoločnosť sa zaväzuje neustále zlepšovať kvalitu svojich produktov.
Chcete pokračovať?