Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky PureVision

Zoradiť podľa:
PureVision 2 For Presbyopia 3 ks

Od: 26,99 € (3 ks)

So zľavou: 24,29 € Viac o zľavách

PureVision 2 For Presbyopia 6 ks

Od: 44,99 € (6 ks)

So zľavou: 40,49 € Viac o zľavách

PureVision 2 HD (3 šošovky)

Od: 14,49 € (3 ks)

So zľavou: 13,04 € Viac o zľavách

PureVision Toric (6 šošoviek)

Od: 32,99 € (6 ks)

So zľavou: 29,69 € Viac o zľavách

Šošovky PureVision

Firma Bausch&Lomb je vedúcou značkou na trhu kontaktných šošoviek a príslušenstva pre ne. Je dobre známa, a obľúbená u klientov. Šošovky Bauch&Lomb sa vyznačujú vysokým obsahom vody a priepustnosťou kyslíka, čo je dôvod, prečo sú tak často vyberané osobami v rôznom veku a s rôznymi chybami zraku. Veľmi známou značkou kontaktných šošoviek Bausch&Lomb sú šošovky PureVision.

Opis šošoviek PureVision

Šošovky PureVision sú vyrobené z použitím moderných materiálov. Vďaka tomuto materiálu šošovka PureVision ma silikónovo - hydrogélovu štruktúru. Tato štruktúra umožňuje používateľom nielen vysoký komfort, ale aj kvalitu videnia a zdravie očí. Bausch & Lomb pri výrobe šošoviek PureVision použil inovatívnu optickú konštrukciu, ktorá zaručuje používateľom dokonale videnie, dokonca aj pri slabom osvetlení. To má veľký význam najmä pre vodičov, ktorí pracujú v noci. Výhodou šošoviek PureVision je, že vedci ich navrhli tak, aby zmenšovali tzv. sférické aberácie. Je to prirodzený jav súvisiaci s anatómiou oka, ktorý ovplyvňuje kvalitu videnia. Spôsobuje, že pri jazde v noci, môžeme pri pohľade na svetlá iných vozidiel mať „halo efekt”(halové javy), číže lom svetla. Počas nosenia šošoviek PureVision obraz má viditeľne detaily a kontrast. Šošovky PureVision sú vyrobené z patentovaného materiálu s názvom AerGel. Majú revolučnú povrchovú štruktúru a precízne prevedenie. Zabezpečujú väčší prístup kyslíka a správnu hydratáciu oka v každej situácii. Šošovky PureVision majú povrch Performa, ktorý zabraňuje hromadeniu nečistôt a zahmlievaniu viditeľnosti. Zabraňuje hromadeniu bielkovín a lipidov na povrchu šošovky, čo zvyšuje komfort počas nosenia šošoviek každý deň. Americká inštitúcia FDA, ktorá registruje a povoľuje predaj liekov a zdravotníckeho materiálu, schválila šošovky PureVision ako šošovky na 30-dňové kontinuálne nosenie.

Pre koho sú určené šošovky PureVision?

Šošovky PureVision šošovky sú určené pre osoby, ktoré trpia krátkozrakosťou, ďalekozrakosťou a astigmatizmom. Pre každú skupinu používateľov sú pripravené jednotlivé šošovky, ktoré spĺňajú ich požiadavky. Bez ohľadu na veľkosť a typ chyby zraku, šošovky Pure Vision ponúkajú používateľom vynikajúcu kvalitu videnia, videnia všetkých detailov. Šošovky  PureVision sú určené aj pre ľudí s tzv. stareckým videním, ktorí majú problémy s čítaním. Musia kvôli tomu používať špeciálne okuliare na čítanie. To postihnutie sa volá presbyopia a vyskytuje sa u väčšiny ľudí nad 40 rokov. Pri použití šošoviek PureVision Multifocal sa toto postihnutie eliminuje a klient stále vidí veľmi dobre.

Produkty značky PureVision

V ponuke šošoviek PureVision šošovky sa nachádzajú nasledujúce produkty:
  • PureVision - určené na mesačne kontinuálne nosenie. Je možné ich nosiť 24 hodín denne po dobu 30 dní. Po uplynutí tejto doby je nutné šošovky vybrať, vyhodiť a aplikovať nový pár.
  • PureVision 2 HD - tieto šošovky sa odporúčajú najmä tým, ktorí trávia veľa času pri počítači alebo za volantom. Vďaka použitú High Definition optiky, zmenšujú halo efekt (žiara okolo svetiel) a jav oslnenia, ktorý môže prispieť k rozmazanému videniu.
  • PureVision Multifocal - multifokálne šošovky vyrobené zo silikónovo-hydrogélového materiálu AerGel. Poskytujú vynikajúce videnie do diaľky, znižujúc sférickú aberáciu.
  • PureVision Toric - tórické mesačné šošovky určené na kontinuálne nosenie pre astigmatikov. Môžete ich nosiť nepretržite po dobu 30 dní.
Chcete pokračovať?