Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky Biofinity

Zoradiť podľa:
Spoločnosť CooperVision sa rozhodla obmedziť distribúciu svojich produktov. Očakávame veľké problémy s dostupnosťou týchto šošoviek. V záujme našich klientov sme spolu s optometristami vybrali vhodné náhradné šošovky. Odporúčame prechod na iné šošovky.
VÝPREDAJ - Biofinity 3 šošovky

Od: 12,49 € (3 ks)

So zľavou: 11,24 € Viac o zľavách

VÝPREDAJ - Biofinity 6 šošoviek

Od: 19,99 € (6 ks)

So zľavou: 17,99 € Viac o zľavách

Šošovky Biofinity

Výrobcovia kontaktných šošoviek sa snažia prispôsobiť parametre šošoviek, individuálnym požiadavkám zákazníkov, ktorí používajú ich produkty každý deň. Netreba dodávať, že vývoj moderných materiálov na výrobu šošoviek, vyžaduje veľkú účasť odborníkov z rôznych vedných odborov. Ich niekoľko mesačná a dokonca aj niekoľko ročná práca v spoločnosti Cooper Vision, dala hmatateľné výsledky. Hovoríme o vytvorení šošoviek Biofinity.

O šošovkách Biofinity

Šošovky Biofinity boli vyrobené a patentované firmou Cooper Vision. Je potrebné poznamenať, že šošovky Biofinity sú moderné kontaktne šošovky III. generácie, ktoré majú neobvyklé vlastnosti. Sú vyrobené z silikónovo-hydrogélového materiálu AQUAFORM, ktorý zaručuje, že oko je dobre hydratované a okysličené počas používania šošoviek Biofinity. Materiál AQUAFORM neobsahuje žiadne prísady, vrstvy alebo zvlhčujúce prípravky. Materiál je homogénny a priedušný. Charakteristickým rysom Biofinity šošoviek je, že poskytujú skvelý komfort, zlepšujú videnie a dokonale sa prispôsobujú tvaru oka každého používateľa. Vzhľadom k vysokej priepustnosti kyslíka a vysokému obsahu vody, sú v súčasnej dobe najlepšími kontaktnými šošovkami, ktoré sú k dispozícii na slovenskom trhu so šošovkami. Šošovky Biofinity majú patentovaný zaoblený tvar okrajov šošoviek, vďaka čomu sa znižuje ich tlak na spojovku oka používateľa. Majú tiež zvýšenú odolnosť proti vysychaniu. Biofinity sú šošovky s predĺženým nosením, čo znamená, že môžete ich nosiť 24 hodín denne, sedem dní v týždni.

Pre koho sú určené šošovky Biofinity?

Šošovky Biofinity sú asférické, preto poskytujú lepšiu ostrosť videnia, lepší kontrast a tiež dobré videnie pri astigmatizme a presbyopii. Sú vhodné pre všetkých ľudí s problémami so zrakom, pre ktorých bežné okuliare nie sú najlepším riešením. Biofinity šošovky sú správnou voľbou pre ľudí bojujúcich so stareckým videním (presbyopiou), astigmatizmom, krátkozrakosťou a ďalekozrakosťou. Vzhľadom na optimálny zadný povrch šošovky sú ideálne prispôsobené pre väčšinu používateľov. Biofinity šošovky sa odporúčajú pre ľudí s poruchou tvorby slzného filmu, pretože tieto šošovky nevysychajú príliš rýchlo. Biofinity šošovky sú aj najlepšou voľbou pre tých, ktorí chcú nosiť šošovky po celý deň, na odporúčanie oftalmológa.

Produkty značky Biofinity

V ponuke značky Biofinity sú uvedené nasledujúce kontaktné šošovky:
  • Biofinity - sú vyrobené z moderného materiálu HYDRO-GEL, ktorý obsahuje až 48 % vody a dáva šošovke unikátny tvar, ktorý zaručuje, že všetky nečistoty splynú spolu so slzami a vďaka tomu celodenné používanie šošoviek Biofinity nespôsobuje únavu očí alebo nepohodlie.
  • Biofinity Toric - tórické mesačné šošovky sú určené na denné nosenie, alebo v režime deň a noc počas 29 dní, majú vysokú priepustnosť kyslíka a vysoký obsah vody, dokonale zvlhčujú oko.
Chcete pokračovať?