Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky Freshlook

Zoradiť podľa:

Šošovky FreshLook

Tvoje oči majú nevýraznú farbu, máš bledomodrý odtieň očí, alebo máš hnedé oči, tak ako stovky ľudí dookola? Chceš zmeniť svoj imidž behom niekoľkých minút, bez akéhokoľvek zásahu chirurga? Môžeš to dosiahnuť s použitím farebných kontaktných šošoviek. Takéto šošovky môžu nosiť osoby so zrakovým postihnutím aj tie, ktoré vidia dokonale. V ponuke jedného z lídrov v oblasti kontaktných šošoviek, firmy Ciba Vision, sú moderné, farebné kontaktné šošovky FreshLook.

Opis šošoviek FreshLook

Firma Ciba Vision použila na výrobu šošoviek FreshLook, určených na korekciu zraku a zmenu farby alebo odtieňa očí, najnovšie materiály a oftalmologické technológie. Šošovky FreshLook sú vyrobené z rovnakého materiálu ako šošovky značky Dailies. Je vysoko hydratovaný a prirodzene priedušný. Pri výrobe šošoviek FreshLook sa využíva jedinečná technológia Lightstream, vďaka ktorej sú okraje šošoviek veľmi tenké a to zaručuje používateľom pohodlie pri nosení. FreshLook šošovky sú šošovky s dennou výmenou, ktoré dávajú očiam krásnu, prirodzenú farbu - modrú, zelenú, sivú a iné. Navyše počas nosenia šošoviek FreshLook, si môžete byť istí, že vaše oči zostanú zdravé.

Pre koho sú určené šošovky FreshLook?

Šošovky FreshLook od firmy Ciba Vision sú odporúčané predovšetkým tým, ktorí chcú zmeniť alebo zvýrazniť prirodzenú farbu očí. Niektoré šošovky FreshLook dávajú úplne neprirodzenú neobvyklú farbu dúhovky a sú určené skôr na slávnostné príležitosti - svadby, karnevaly, silvestrovské plesy atď. Šošovky FreshLook zvýrazňujú prirodzenú farbu očí a hĺbku pohľadu, sú určené pre všetky vekové kategórie. Môžu sa používať v podstate každý deň. Farebné šošovky sú určené hlavne pre ľudí, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom vzhľade. Môžu ich nosiť aj osoby so zrakovým postihnutím, pretože tieto kontaktné šošovky okrem toho, že menia farbu dúhovky, korigujú tiež chyby zraku. Existuje tiež séria nedioptrických šošoviek FreshLook, určených pre osoby bez chýb zraku, ktoré chcú zmeniť vzhľad očí.

Produkty značky FreshLook

Šošovky FreshLook sú dostupné na trhu v rôznych typoch, ktoré sú určené pre rôzne cieľové skupiny:
  • FreshLook One Day - sú jednodňové farebné kontaktné šošovky. Ľahko sa aplikujú na oči a tiež vyberajú z očí. Jednoducho sa používajú, pretože nevyžadujú starostlivosť.  Po jednom použití sa vyhadzujú a ráno sa aplikuje nový pár šošoviek. Šošovky FreshLook ONE DAY sú špeciálne určená pre tých, ktorí ešte nenosili kontaktné šošovky, alebo tiež chcú len čas od času zmeniť alebo zvýrazniť prirodzenú farbu svojich očí.
  • FreshLook Colors - kontaktné šošovky používané k úplnej zmene farby očí, sú určené pre osoby, ktoré sú krátkozraké, ďalekozraké alebo sú bez dioptrií. Osoby z poslednej skupiny by si mali zvoliť nedioptrické šošovky FreshLook Colors.
  • FreshLook ColorBlends - šošovky, prostredníctvom ktorých môžete napodobniť prirodzenú farbu dúhovky. Sú určené pre svetlé a tmavé oči.
  • FreshLook Dimensions - sú farbené šošovky, ktoré umožňujú zvýrazniť prirodzenú farbu očí, ale je ich možné použiť len v prípade, svetlých dúhoviek.
Chcete pokračovať?