Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky Horien

Zoradiť podľa:
Horien™ 120 ml

Od: 4,79 € (1 fľ. 120 ml)

So zľavou: 4,31 € Viac o zľavách

Horien Aqua Comfort 15 ml

Od: 4,79 € (1 bal. 15 ml)

So zľavou: 4,31 € Viac o zľavách

Horien Disposable (3 šošovky)

Od: 7,49 € (3 ks)

So zľavou: 6,74 € Viac o zľavách

Horien

Na Slovensku je veľmi populárna značka Horien, ktorá vyrába kontaktné šošovky a ošetrujúce roztoky, určené na ich uschovávanie a čistenie.

Opis firmy

Firma Horien Contact Lens Co., Ltd. je známa v Ázii pod názvom Hydron Contact Lens Co., Ltd. Patrí do skupiny Ginko Optical Group, so sídlom v Taiwane. Hydron International predala fabriku, ktorá vyrábala kontaktné šošovky v meste Waco, Texas v Spojených štátoch, skupine Ginko Optical Group a od tej doby sa datuje zrod firmy Horien. V tom istom čase firma získala práva na používanie značky Hydron v celej Číne. V septembri 1996 bola výroba v meste Waco presunutá do novo postavenej čínskej továrni, kde začali skutočnú výrobu. V roku 2008 založili moderný závod, ktorý môže produkovať 45 miliónov kontaktných šošoviek a 30 miliónov ošetrujúcich roztokov za rok. V Poľsku sa šošovky a roztoky značky Horien objavili v roku 2004, kedy poľský trh začal spoluprácu s ázijským výrobcom tzv. kontaktologických produktov. Dnes, výrobky značky Horien je možné kúpiť v Poľsku, v Českej republike, na Slovensku, v Litve, Estónsku, Veľkej Británii, Spojených štátoch, na Cypre a v Ázii.

Najpopulárnejšie produkty

Medzi najznámejšie a najpredávanejšie produkty značky Horien patria:
  • Horien 1 Day Disposable - jednodňové šošovky Horien, sférické, určené na korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Sú vždy čisté, sterilné, pretože na povrchu nedochádza k hromadeniu sa bielkovinových usadenín.
  • Horien Aqua Comfort - roztok značky Horien, ktorý sa používa pre komplexnú starostlivosť o všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek.
  • Horien Disposable - mesačné šošovky značky Horien, určené na denné nosenie, s vysokým stupňom hydratácie, zaručujú pohodlie počas ich používania.
  • Horien - prípravok určený na čistenie a starostlivosť o mäkké kontaktné šošovky.

Profil firmy

Všetky výrobky značky Horien sú vyrábané v súlade s požiadavkami Európskej Únie na zdravotnícke výrobky. Akostné štandardy sú stanovené v smernici MDD 93/42/EHS. Horien má certifikát v súlade s európskymi normami, ktorý bol vydaný notifikovaným orgánom Det Norske Veritas. Firme boli udelené aj ďalšie certifikáty ISO14001 a GB/T28001-2001.
Chcete pokračovať?