Nachádzaš sa tu:

VÝPREDAJ - Biofinity 3 šošovky

Naša cena:
12,49 €
|
So zľavou:
11,24 €
Počet kusov   v balení:
3 ks

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

 
VÝPREDAJ !!

Biofinity 3 buc. +5,75 D


Kontaktné šošovky Biofinity sú mesačné šošovky ponúkané jedným z na svete najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek - firmou Cooper Vision.


Charakteristika kontaktných šošoviek Biofinity:

Sú to šošovky vyrobené zo silikónovo - hydrogélového materiálu Comfilcon A. Pri ich výrobe bola využitá materiálová technológia Aquaform Comfort Science, ktorá spôsobuje, že je šošovka mäkká, hodvábna a ideálne hydratovaná. Vďaka použitiu monoméru silikónu šošovky dokonale prepúšťa kyslík, zatiaľ čo použitie hydrofilných a silikónových komponentov dáva materiálu prirodzenú hydratáciu, čo umožňuje udržiavať vodu rovnomerne v celej šošovke.

Kontaktné šošovky Biofinity sú zhotovené čo najprirodzenejším spôsobom - bez akýchkoľvek prídavkov, povlakov a zvlhčujúcich prostriedkov, bez povrchovej úpravy. Je na mieste uviesť, že Biofinity ruší pravidlo negatívny proporcionality hydratácie k priepustnosti kyslíka. Znamená to, že súčasne s rastom stupňa hydratácie šošovky sa neznižuje stupeň priepustnosti kyslíka, čoho nešlo do teraz dosiahnuť.

Je bežné, že kontaktné šošovky Biofinity sú prezentované tiež pod obchodnými názvami Eyeoxy Duality, Ultraflex Premier, IWear XR Supreme, Medivue Premier alebo iLoox Contact Montlhy.

Kontaktné šošovky Biofinity sú určené pre kontinuálne nosenie s mesačným intervalom výmeny, bez nutnosti ich vyberaní na noc.


Komu sú určené kontaktné šošovky Biofinity?

Sú to šošovky stvorené pre osoby, ktoré chcú nosiť šošovky bez nutnosti ich vyberania. Šošovky Biofinity je možné jeden deň nasadiť, a vybrať je až za mesiac, bez rizika poškodenia oka, alebo vystavenie sa infekcii. Okrem toho sú doporučované tiež tým, ktorí:

  • sa stretávajú s poruchami slzného filmu, pretože šošovky sú charakteristické zvýšenou odolnosťou proti vysychaniu,
  • vyžadujú po šošovkách čo najvyšší užívateľský komfort pri zachovaní maximálne vysokej ostrosti videnia.Ošetrovanie šošoviek:

Kontaktné šošovky Biofinity je možné nosiť nepretržite - potom nevyžadujú žiadne ošetrovanie. Ak je však nosíte iba cez deň, potom je na konci dňa musíte vyčistiť s pomocou roztoku na kontaktné šošovky a následne ich nechať v puzdre naplnenom roztokom na minimálne niekoľko hodín pred opätovným použitím. Pre ošetrovanie kontaktných šošoviek Biofinity odporúčame roztoky z radu Clean Active, alebo akýkoľvek iný roztok na šošovky z ponuky nášho obchodu.


Ak chcete kúpiť šošovky vo väčšom balení, vyberte si šošovky Biofinity 6 ks.

 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie Mesačné šošovky
Výrobca COOPER VISION
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,0
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?