Nachádzaš sa tu:

Miru 1Day (30 šošoviek)

Kontaktné šošovky Miru 1 Day sú jednodenné kontaktné šošovky dostupné v ponuke firmy Menicon, renomovaného japonského producenta kontaktných šošoviek, ktorý ako prvý získal patent pre silikónový monomér.


Charakteristika kontaktných šošoviek Miru 1 Day:


Kontaktné šošovky Miru 1 Day sú silikón-hydrogélové šošovky určené na dennú výmenu. Na výrobu kontaktných šošoviek Mire bol použitý materiál Hioxifilcon A - materiál, ktorý obsahuje vysoké percento vody - 57%. Navyše, sú šošovky vybavené dokonalou technológiou, vďaka ktorej sú schopné zadržiavať vodu. Vďaka tomu zostávajú kontaktné šošovky zvlhčené po celý deň, čo sa bezprostredne prejavuje zvýšením komfortu nosenia a zmenšením pocitu suchých očí.

Kontaktné šošovky Miru 1 Day znižujú mieru trenia šošovky a očného viečka počas žmurkania. To je umožnené vďaka využitiu unikátnej konštrukcie hrán šošovky CENTRAFORM.

Kontaktné šošovky Miru 1 Day sú balené v obale z hliníka, ktorý je tým najtenším obalom na svete, má hrúbku 1 mm. Kontaktné šošovky, ktoré sú uložené v blistri tak, aby bolo čo najviac uľahčilo ich denné nasadzovanie. Tvar blistra je konštruovaný tak, aby zabraňoval kontakte šošovky so svojím vonkajším okrajom, čím chráni kontaktné šošovky pred možným kontaktom s baktériami alebo inými nečistotami. Kontaktné šošovky Miru 1 Day podporujú zdravie očí a udržiavanie hygieny.

Parametre
Kategórie Jednodenné šošovky
Výrobca Menicon Co. Ltd.
Dioptrický rozsah -0,50D do -10,00D
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?