Nachádzaš sa tu:

Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 šošoviek)Kontaktné šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal sú jednodenné kontaktné šošovky vyvinuté vo firme Alcon.
 

Charakteristika šošoviek Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal:


Jedná sa o multifokálné kontaktné šošovky, ktoré korigujú prebiopsyi. Sú vyrobené z materiálu Nelfilcon A, ktorý spôsobuje vysoké hydratovanie až 69%. Kontaktné šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal sú vybavené systémom zvlhčovania, ktorý sa aktivuje žmurkaním. Tento systém zvlhčovania pomocou žmurkania zaisťuje vysoký komfort nosenia po celý deň. Vďaka tomu sú oči dokonale navlhčené a šošovky sú chránené aj odolné proti tvoreniu povrchových nečistôt.

Šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal vďaka unikaniu konštrukcii Predision Profile Design v sebe kombinujú dva najdôležitejšie aspekty - komfort a výhodu nezvyčajne ostrého videnia ako do diaľky, tak do blízka. Šošovky obsahujú svetlomodré zafarbenie Visitint, ktoré uľahčujú manipuláciu s šošovkami.
 

Pre koho sú šošovky Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal?


Sú to šošovky určené pre osoby po štyridsiatke, ktorí majú problémy s jasným videním zároveň do diaľky aj do blízka. Používaním týchto šošoviek sa zbavíte problémov spojených so striedaním okuliarov na diaľku a blízko podľa toho, či si chcete čítať, alebo ísť na prechádzku. Jedná sa o jednodňové kontaktné šošovky sa odporúča najmä osobám, ktoré u kontaktných šošoviek oceňujú komfort nosenia jedného páru šošoviek bez nutnosti ich ošetrovanie.


addicia Lo max.+1,25
addicia Med max.+2,00
addicia Hi max.+2,50

 

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Multifokálne šošovky
Výrobca ALCON
Dioptrický rozsah -10D na +6,0D
Polomer zakrivenia 8,7
Priemer 14,0
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?