Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky a roztoky Zeiss

Zoradiť podľa:
Wöhlk Enzym 10

Od: 8,79 € (1 bal. 10 ml)

So zľavou: 7,91 € Viac o zľavách

Wöhlk Perfect 120 ml

Od: 8,79 € (1 fľ. 120 ml)

So zľavou: 7,91 € Viac o zľavách

Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml

Od: 8,79 € (1 fľ. 30 ml)

So zľavou: 7,91 € Viac o zľavách

Zeiss All-In-One ADVANCE 100 ml

Od: 4,90 € (1 fľ. 100 ml)

So zľavou: 4,41 € Viac o zľavách

Zeiss All-In-One ADVANCE 360 ml

Od: 9,90 € (1 fľ. 360 ml)

So zľavou: 8,91 € Viac o zľavách

Zeiss

Jedenou z menej známych firiem v Poľsku vyrábajúcou, kontaktné šošovky a roztoky na šošovky je Zeiss. Vo svete značka Carl Zeiss je veľmi známa, pretože výrobca je svetová jednotka v oblasti profesionálnej optiky.

Opis firmy

Firma Carl Zeiss, skrátene Zeiss, bola založená v roku 1846 v Jene. Bola to prvá dielńa presnej mechaniky. Názov firmy je odvodený od zakladateľa Carla Zeissa. V súčasnej dobe je značka Zeiss veľmi známa a vysoko hodnotená na medzinárodnom trhu. Používa priebehu svojej činnosti najnovšie technológie. Kontaktné šošovky Zeiss a roztoky rovnako ako všetky ostatné produkty tejto značky, sú dnes vyrábané v podnikoch v Jene alebo Oberkochene.
  • Spoločnosť pôsobí v šiestich oblastiach:
  • Značková optika,
  • Mikroskopy,
  • Lekárska technika,
  • Techniky polovodičov,
  • Priemyselná meracia technika,
  • Opticko-elektronické systémy.
V sortimente firmy môžeme nájsť optické sklá, zrkadlá pre kozmické satelity, kontaktné šošovky Zeiss a mnoho ďalších výrobkov z oblasti jemnej mechaniky. Za hlavný cieľ si firma Carl Zeiss určila získať titul svetového lídra v oblasti profesionálnej optiky.

Medzi najobľúbenejšie produkty

Najobľúbenejšie produkty značky Zeiss sú:
  • ZEISS Contact DAY30 Compatic - biokompatibilné, mesačné kontaktné šošovky Zeiss, vyrobené s BioLens technológiou, z materiálu Vitafilcon A, veľmi tenký a vysoko hydratovaný,
  • ZEISS Contact DAY1 Easy Wear - jednodňové šošovky Zeiss, zabezpečujúce maximálne pohodlie.
  • Wöhlk Perfect - roztok Zeiss, určený pre oplachovanie mäkkých kontaktných šošoviek po dezinfekcii a pred vložením do oka.

Profil firmy

Skúsenosti s trhom a dlhoročná história firmy Carl Zeiss sú základom toho, že úspešne čelí konkurencii na trhu kontaktných šošoviek. Má veľa patentov z oblasti optického priemyslu a zamestnáva okolo 13 tisíc zamestnancov a má pobočky vo viac ako 20 krajinách. V ďalších 100 krajinách sveta má Carl Zeiss zastúpenie. Výroba firmy je sústredená v Európe, Amerike a v Ázii. Sídlo spoločnosti Carl Zeiss sa nachádza v Oberkochene v Badene. Cieľom Zeiss je konštrukcia súčasných kvalitných optických produktov, vrátane kontaktných šošoviek Zeiss, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie očakávania používateľov.
Chcete pokračovať?