Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky FitView Monthly

Zoradiť podľa:
FitView Monthly (3 šošovky)

Od: 7,49 € (3 ks)

So zľavou: 6,74 € Viac o zľavách

Kontaktné šošovky FitView Monthly

Sú to mäkké mesačné kontaktné šošovky pre denné nosenie vyrobené špecialistami, ktorí dlhodobo produkujú kvalitné kontaktné šošovky.

Popis kontaktných šošoviek FitViev Monthly:

Materiál, z ktorého sú kontaktné šošovky vyrobené, zaručuje očiam celodenné zvlhčovanie, a tiež ochranu pred podráždením či začervenaním. Šošovky sú pokryté špeciálnou antibakteriálnou vrstvou, vďaka ktorej sa na povrchu šošoviek netvorí bielkovinové usadeniny. FitView Monthly sú kontaktné šošovky, ktoré v porovnaní s inými mesačnými kontaktnými šošovkami zaručujú ich užívateľom komfort počas nosenia.

Viacrozmernosť, ktorá je v šošovkách umožňuje ich užívaní rôznymi pacientmi. Mesačné kontaktné šošovky FitView majú asférické zakrivenie. Slzy môžu prirodzene a slobodne tiecť a touto cestou aj prirodzene zvlhčovať oči. Fotochromatické šošovky FitView Monthly s vysokou priepustnosťou kyslíka zaručujú komfort nosenia po celý deň. Vďaka zabudovaniu filtrov proti UV žiareniu šošovky rovnako chráni oči pred škodlivým UVA a UVB žiarením.

Pre koho sú šošovky FitView Monthly určené?

Tieto kontaktné šošovky sú pre osoby, ktorým vyhovuje nosenie jedného páru kontaktných šošoviek po dlhšiu dobu a ktoré chcú ušetriť a zároveň cítiť komfort počas nosenia.Šošovky FitView Monthly vyžadujú každodennú starostlivosť a dezinfikovanie. Pre čistenie šošoviek je potrebné používať špeciálny roztok, napr .: roztok Clean Aktive, ktorý je tiež dostupný v našom obchode.

 

Kontaktné šošovky FitView Monthly sú dostupné v baleniach po 1, 3, alebo 6-tich kusoch.

Chcete pokračovať?