Prihláste sa k odberu noviniek na Kontakto.sk a získáte tým.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2euro na nákupy!*
* Minimálna hodnota objednávky 35 €

Chcem byť informovaný o novinkách a akciach v internetovom obchode

Kontaktné šošovky Acuvue® Oasys®

Zoradiť podľa:
Acuvue Oasys 1-Day (30 šošoviek)

Od: 30,99 € (30 ks)

So zľavou: 27,89 € Viac o zľavách

Acuvue Oasys 1-Day (90 šošoviek)

Od: 91,99 € (90 ks)

So zľavou: 82,79 € Viac o zľavách

Acuvue Oasys™ (12 šošoviek)

Od: 33,99 € (12 ks)

So zľavou: 30,59 € Viac o zľavách

Acuvue Oasys™ (24 šošoviek)

Od: 65,99 € (24 ks)

So zľavou: 59,39 € Viac o zľavách

Kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS® Johnson & Johnson:

Acuvue® Oasys® sú poslednú generáciou kontaktných šošoviek vyrobených z hydrogél-silikónového materiálu (senofilcon A) od firmy Johnson & Johnson. Výrobca využil technológie HYDRACLEAR PLUS a HYDRACLEAR, ako základné zložky, ktoré zaisťujú komfort pri nosení šošoviek po celý deň, aj keď je vzduch suchý, teplý a mohol by byť nepohodlný voči vašim očiam.

Popis Acuvue® Oasys® šošoviek

Technológia HYDRACLEAR PLUS zaisťuje hladkosť kontaktné šošovky a jej dostatočne vysokú priepustnosť kyslíka, ktorá je vyššia ako u bežných kontaktných šošoviek. Sú pre vaše oči pohodlnejšie a znižujú vysúšanie očí v nepohodlnom prostredí, ako je práca na počítači, cestovanie lietadlom alebo dlhší pobyt v nevetraných priestoroch s nehybným vzduchom, ako sú napríklad autá alebo klimatizované miestnosti. Silikón-hydrogélový materiál, ktorý je dôležitou zložkou šošoviek, zaisťuje priepustnosť kyslíka skrz šošovku do oka až z 98%. UV žiarenie je veľmi škodlivé pre naše oči, preto je tu obsiahnutá technológia, ktorá zabraňuje pôsobeniu UVA žiarenia (z 96%) a UVB žiarenia (až 99%) a tým chráni vaše oči od škodlivých slnečných lúčov.

Pre koho sú šošovky Acuvue® Oasys® určené?

Acuvue® Oasys® sú kontaktné šošovky ako pre osoby trpiace krátkozrakosťou, tak pre osoby trpiace ďalekozrakosťou. Sú veľmi pohodlné, pretože sú ľahko modro sfarbené a na ich povrchu je maličké čísílko. Takže je ich aplikácia veľmi jednoduchá - bez problémov môžete vidieť kontaktnú šošovku aj v puzdre na šošovky a tiež nájsť správnu stranu pred ich nasadením. Kontaktné šošovky Acuvue® Oasys® môžete nosiť po dobu 2 týždňov iba počas dňa, alebo bez vyberaní z očí po dobu jedného týždňa.

 

Ak trpíte na suché oči, mali by ste byť spokojní s šošovkami Acuvue® Oasys®. Sú vhodné najmä pre osoby, ktoré trávia veľa času v umelo klimatizovaných miestnostiach, pracujúci dlhé hodiny s počítačom či často cestujúcich lietadlom. Kontaktné šošovky Acuvue® Oasys® sú pre vás vhodné, ak vám záleží na komfortu počas nosenia kontaktných šošoviek, bez nutnosti používať ďalšie doplňujúce zvlhčovala, ako napríklad očné kvapky. Kontaktné šošovky Acuvue® Oasys® for Astigmatism sú doporučované všetkým ľuďom, ktorí trpia astigmatizmom. Sú veľmi pohodlné, pretože sú ľahko modro sfarbené, čo umožňuje ich rýchle nasadenie, a v oku sa nepohybujú.

 

Kontaktné šošovky Acuvue® Oasys® sú dostupné v baleniach po 6, 12 a 24 kusoch, a tiež pre ľudí trpiacich astigmatizmom sú kontaktné šošovky Acuvue® Oasys® for Astigmatism dostupné v 6-ti kusovom balení.

Chcete pokračovať?