Nachádzaš sa tu:

Biofinity Toric XR 3 šošovky

Kontaktné šošovky Biofinity Toric XR sú určené ľuďom, ktorí sa stretávajú s vysokými dioptriami a vysokým astigmatizmom. Biofinity Toric XR majú oveľa väčší rozsah dioptrií ako štandardné šošovky Biofinity Toric. Všetci, ktorí majú veľký problém s dopasováním správnych šošoviek, tu môžu šošovky nájsť.

 

Charakteristika šošoviek Biofinity Toric XR

 

Kontaktné šošovky Biofinity Toric XR sú mesačné kontaktné šošovky, bez ohľadu na to, či sa používajú denne, dlhodobo alebo nepretržite. Stupeň hydratácie 48% a vysoko kvalitný silikónový hydrogélový materiál Comfilcon A činí šošovky úplne bezpečnými pre oči. Zvýšená hydratácia nespôsobuje pokles priepustnosti kyslíka, ktorý sa vyskytuje u niektorých kontaktných šošoviek. V kombinácii s veľmi dobrou permeabilitou, mäkkosťou a pružnosťou tórických šošoviek je ich použitie ako vo dne, tak v noci absolútne bezpečné.

Biofinity XR Toric sú vybavené modernou technológiou Aquaform. Šošovky sa vyznačujú vysokou priepustnosťou pre kyslík a oči sú tak vo fyziologickej rovnováhe. Ľudia, ktorí používajú tento typ šošoviek, sa nemusí starať o stav rohovky. Vysoká priepustnosť a hydratácie kyslíka poskytujú očiam pohodlie. Biofinity XR Toric šošovky nevyžadujú dodatočnú hydratáciu, pretože zostávajú na konštantné, vysoké úrovni. Šošovky sú tiež veľmi stabilné, čo je možné vďaka špeciálnemu stabilizačnému systému. Jeho použitie je dôležité pre torické šošovky, čím je zaistená účinná korekcia astigmatizmu. V šošovkách Biofinity Toric XR je doba stabilizácie dodatočne skrátená.

Bez ohľadu na zamýšľané použitie sa Biofinity Toric XR vyznačuje jednoduchou aplikáciou. Jedná sa o astigmatické šošovky pre celodenné nosenie. Biofinity Toric XR možno bez váhania použiť v prípadoch vysokého astigmatizmu a sprievodných chýb zraku: krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Sú preto univerzálnejšie a prispôsobené potrebám astigmatikov.

 

Pre koho sú šošovky Biofinity Toric XR určené?

 

Tórické kontaktné šošovky Biofinity Toric XR sú určené pre ľudí, ktorí ocenia vysoký komfort. Vďaka mimoriadne modernej výrobnej technológii možno šošovky meniť len raz za mesiac. Riziko infekcie a nepríjemné vysušenie očí je obmedzené na minimum. Značkové šošovky Biofinity Toric XR ocenia ľudí, ktorí aj napriek vysokéj očné vade chcú stále zostať aktívny a neobmedzujú sa iba na okuliare.

 

Dioptrický rozsah: Cilinder:
od +8,50 D do +10,00 D (po 0,50 D) -0,75, -1,25, -1,75, -2,25
od -10,00 D do +10,00 D
(po 0,50 D od +/-6,00D)
-2,75, -3,25, -3,75, -4,25,
-4,75, -5,25, -5,75

Parametre
Kategórie Torické šošovky
Výrobca COOPER VISION
Dioptrický rozsah -10,00 na +10,00
Polomer zakrivenia 8,7
Priemer 14,5
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?