Nachádzaš sa tu:

SofLens 59 (6 šošoviek)

+ CashBack 3€ ZDARMA! (ke 2 bal.)

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

Akcia

Kúpte 2 balenia šošoviek SofLens 59 6 šošoviek, a CashBack 3€ dostanete ako darček!*

*Cashback vo forme voucheru je priložený k objednávke.  Aktívny je pri objednávke nad 3,01 €, jeho platnosť je 6 mesiacov od objednania objednávky.

 

Kontaktné šošovky SofLens 59 (občas sa tiež predávajú pod názvom SofLens Comfort) sú mäkké, mesačné šošovky z ponuky firmy Bausch & Lomb.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek SofLens 59:


Tieto kontaktné šošovky sú ako pre osoby krátkozraké, tak aj ďalekozraké. Materiál, z ktorého sú kontaktné šošovky vyrobené sa volá Halafilcon B, ktorý v spojení s vysokým stupňom hydratácie šošovky (na úrovni 59%) dovoľuje dosiahnuť najvyšší komfort nosenia kontaktných šošoviek.

Špeciálna stavba šošovky SofLens 59 zaručuje dokonalú ostrosť videnia a súčasne zmenšuje interakcie medzi kontaktnou šošovkou a viečkom počas žmurkania. Je tu použitá inovačné technológie UniFit. Okrem iného to umožňuje rovnomerné rozloženie hmoty šošovky a súčasne príjemné a komfortné presúvanie sa šošovky po rohovke a pod viečkami.

Vďaka inovačnej technológii sa kontaktné šošovky veľmi rýchlo a ideálne prispôsobujú tvaru oka. SofLens 59 sú šošovky veľmi odolné proti vzniku bielkovinových usadenín, dokonca aj na konci doby ich použiteľnosti.
 

Pre koho sú určené kontaktné šošovky SofLens 59?


Odberateľmi týchto šošoviek sú všetci, ktorí bojujú s krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou. Určite by ich mali vyskúšať tí, ktorí majú problémy s výberom šošoviek, pretože trpia syndrómom suchého oka. Okrem toho, je to dokonalá ponuka pre tých, ktorí hľadajú veľmi kvalitné kontaktné šošovky za prijateľnú cenu.
 

Starostlivosť o šošovky:


Kontaktné šošovky SofLens 59 sú mesačné šošovky na denné nosenie, takže je potrebné večer je vyčistiť a uložiť do puzdra naplneného roztokom na kontaktné šošovky. Na čistenie kontaktných šošoviek SofLens 59 odporúčame roztok z radu Clean Active alebo veľa iných roztokov z našej ponuky.  K dispozícii tiež v balení:

 

Odosielanie do 24 hodín sa týka iba záporných dioptrií.

 

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Mesačné šošovky
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -9,00 na +6,00
Polomer zakrivenia 8,60
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?