Nachádzaš sa tu:

FitView Advance 2 weeks (6 šošoviek)

+ AKCIA - 15% lacnejšie!

Akcia

Šošovky FitView Advance 2 weeks 6 ks o 15% lacnejšie. Napíšte kód: ADF15 a šetrite!

*Akcia sa týka iba kontaktných šošoviek FitView Advance Daily, FitView Advance Monthly, FitView Advance 2 weeks. Akcia sa nezlučuje s vernostným programom ani inými zľavovými kódy.

FitView Advance 2 weeks sú sférické kontaktné šošovky určené k výmene vo dvojtýždňovom režime.

 

Charakteristika kontaktných šošoviek FitView Advance 2 weeks:

 

FitView Advance 2 weeks poskytujú najvyššiu kvalitu počas nosenia. Boli vyrobené z materiálu Filcon II 2 - je to tradičný a osvedčený materiál, ktorý ponúka najlepšiu kvalitu za dobré peniaze. Vhodná hydratácia očí po celú dobu nosenia je zaručená vysokým obsahom vody - 55% a priepustnosť kyslíka Dk / t je 27,5. Fitview Advance 2 weeks sú určené pre korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Je to najnovší model šošoviek navrhnutý odborníkmi s viac ako dvadsiatimi rokmi skúseností.

 

Pre kto sú šošovky FitView Advance 2 weeks určené?

 

Fitview Advance 2 týždne sú určené ľuďom, ktorí potrebujú korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti, ktorí preferujú šošovky dvojtýždňového režimu nosenia. Fitview Advance poskytujú vynikajúcu hydratáciu po celú dobu nosenia.

 

Starostlivosť o šošovky

 

Dvojtýždňové šošovky Fitview Advance 2 weeks vyžadujú pravidelnú starostlivosť a dezinfekciu v špeciálnom roztoku na údržbu šošoviek. Pre starostlivosť o šošovky FitView odporúčame použiť roztoky s rady Clean Active, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke.

Parametre
Kategórie 2 Týždenné šošovky
Dioptrický rozsah -10,00 do +6,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?