Nachádzaš sa tu:

Dailies Total 1® Multifocal 30 šošoviek


Kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal sú najnovší typ multifokálnych kontaktných šošoviek určených pre denné výmenu, ktoré sú dostupné v ponuke jedného z najväčších producentov kontaktných šošoviek na svete, firmy Alcon® Vision Care.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Dailies Total 1® Multifocal:


Kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal sú prvé a jediné jednodňové kontaktné šošovky s vysokým stupňom hydratácie, ktoré sú odporúčané predovšetkým osobám trpiacim presbyopiou. Sú vyrobené z unikátneho materiálu Delefilcon A, ktorý docieli vysoký stupeň hydratácie. To znamená, že vo vnútri šošovky je 33% vody, a na jej povrchu až 80%, a na najkrajnejších častiach šošovky môže dosiahnuť aj 100%, čo zaručuje vysoký komfort nosenia kontaktných šošoviek po celý deň.

Dailies Total 1® Multifocal obsahujú technológiu SmarTears, ktorá obsahuje fosfatidylocholin - prirodzenú súčasť sĺz. Vďaka tejto technológii sú šošovky schopné zmierniť príznaky syndrómu suchého oka aj u osôb, ktoré prekročili 40 rokov svojho veku. Navyše, konštrukcia PrecisionProfile, ktorá bola na ich výrobu použitá, zaručuje ostré videnie ako na diaľku, tak na blízku.

Kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal sú blankytne zafarbené technológiou - Visitint, ktorá uľahčuje ich nasadzovanie a manipuláciu s nimi.
 

Pre koho sú kontaktné šošovky Dailies Total 1® Multifocal?


Dailies Total 1® Multifocal sú kontaktné šošovky vyrobené pre osoby trpiace presbyopiou. Navyše sa tiež odporúčajú na užívanie osobám, ktoré:
  1. chcú nosiť kontaktné šošovky aj po 50tce
  2. nechcú nosiť dva typy korekčných okuliarov
  3. trpí na suché oči
  4. vedú veľmi aktívny život
  5. uprednostňujú jednodňové kontaktné šošovky

Parametre
Kategórie Jednodenné šošovky
Výrobca ALCON
Dioptrický rozsah -10,00 do +6,00
Polomer zakrivenia 8,5
Priemer 14,1
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?