Nachádzaš sa tu:

Acuvue Oasys 1-Day (30 šošoviek)

Acuvue Oasys 1-Day s Hydraluxem sú kontaktné šošovky jedného z najvýznamnejších producentov kontaktných šošoviek na svete - Johnson & Johnson.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Acuvue Oasys 1-Day:


Inšpirovaná slzami (pretože slzy obsahujú viac, než len vodu) firma Johnson & Johnson pridala do kontaktných šošoviek Acuvue Oasys 1-Day technológiu HydraLuxe™, ktorá vďaka vylepšenému materiálu, molekulám, ktoré pripomínajú slzný film a zvlhčenému silikónovému materiálu, ktorý sa zjednotí s prirodzeným zvlhčovaním oka , pomáha zlepšiť priľnavosť k povrchu oka a látka mucín napodobňuje funkciu membrán zviazaných s rohovkou oka. Došlo k zvýšeniu optickej sféry a priemeru šošovky, tiež bol inovovaný a novo prispôsobený roztok v puzdre. Navyše kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day s Hydraluxem obsahujú UV filter triedy 1, ktorý pomáha chrániť rohovku a očné buľvy pred vplyvmi škodlivého UV žiarenia.

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys sú hladké po celom svojom povrchu, čo napomáha ich celodennému zvlhčovaniu. To značne zmenšuje možnosť pocitu akéhokoľvek diskomfortu.
 

Pre koho sú kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day určené?


Acuvue Oasys 1-Day s Hydraluxem sú jednodenné kontaktné šošovky pre osoby, ktoré trávia svoj deň v náročných podmienkach. Acuvue Oasys 1-Day s Hydraluxem ponúka okrem vysokého komfortu a transparentnosti i využitie unikátnej patentovanej technológie HydraLuxe, ktorá znižuje príznaky únavy očí a zabraňuje ich vysúšaniu.
 
Kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day z Hydraluxe majú tieto jedinečné vlastnosti:
  • ľahká manipulácia so šošovkami,
  • dokonalá kvalita videnia,
  • pocit komfortu aj na konci dňa.
 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie Jednodenné šošovky
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Dioptrický rozsah -12,00 na +8,00
Polomer zakrivenia 8,5; 9,0
Priemer 14,3
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?