Nachádzaš sa tu:

VÝPREDAJ - PureVision 2 HD 6 šošoviek

Naša cena:
14,99 €
|
So zľavou:
13,49 €
Počet kusov   v balení:
6 ks

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

 
VÝPREDAJ !!

PureVision 2 HD 6 šošoviek -11,50 D


Kontaktné šošovky PureVision 2 HD sú mesačné sférické kontaktné šošovky, ktoré vyrába líder na svetovom trhu - firma Bausch & Lomb.


Charakteristika kontaktných šošoviek PureVision 2 HD:

Sú to mesačné kontaktné šošovky vyrobené zo silikón - hydrogélového materiálu Balafilcon A. Šošovky PureVision 2 HD je novinka firmy Bausch & Lomb, určená pre mesačné kontinuálne nosenie. Ich hlavnou výhodou je použitie technológie - High Definition - ktorá minimalizuje hallo efekt, znižuje odrazy a lesk. Hlavnou prednosťou je tiež vysoký faktor Dk/t, určujúce mieru priepustnosti kyslíka cez materiál sa ktorého sú šošovky vyrobené. Výsledkom je, že sú oči menej unavené a náchylné k začervenaniu.

Kontaktné šošovky PureVision 2 HD boli vyvinuté na báze technológie ComfortMoist umožňujúce zachovanie trvalej vlhkosti na povrchu šošovky. Ďalšou výhodou je tiež zaoblený profil šošoviek, ktorý znižuje trenie medzi viečkom a povrchom šošovky pri žmurkanie. Kontaktné šošovky PureVision 2 HD to sú jedny z najtenších šošoviek na trhu.


Pre koho sú určené šošovky PureVision 2 HD?

Tieto kontaktné šošovky sú určené pre osoby, ktoré preferujú mesačné šošovky a zároveň kladú dôraz na kvalitu a komfort pri ich nosení. Kontaktné šošovky sú tiež určené pre osoby, ktoré:

  • ktoré veľa času trávia pred počítačom,
  • veľa času trávia za volantom,
  • majú syndróm suchého oka.


Starostlivosť o kontaktné šošovky:

Kontaktné šošovky PureVision 2 HD sú predovšetkým pre kontinuálne nosenie, ale ak je už z oka vyberieme, musíme ich uložiť do puzdra a vhodného roztoku. Na čistenie odporúčame roztoky značky Clean Active alebo rad iných čistiacich roztokov na trhu.
 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie Mesačné šošovky
Výrobca BAUSCH & LOMB
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,0
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?