Nachádzaš sa tu:

VÝPREDAJ - Acuvue Advance 6 šošoviek

Naša cena:
12,99 €
|
So zľavou:
11,69 €
Počet kusov   v balení:
6 ks

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

 
VÝPREDAJ !!

Acuvue Advance 6 šošoviek +0,50 D; 8,3 BC


Kontaktné šošovky Acuvue Advance sú dvojtýždenné kontaktné šošovky od firmy Johnson&Johnson určené na korekciu ďalekozrakosti alebo krátkozrakosti.

 

Charakteristika kontaktných šošoviek Acuvue Advance:


Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené z silikón - hydrogélového materiálu Galyfilcon A, ktorý zaručuje vysokú priepustnosť kyslíka pre svieži a zdravý vzhľad očí. Kontaktné šošovky Acuvue Advance obsahujú látku - HYDRACLEAR, ktorá zabezpečuje rovnomerné zvlhčovanie počas celého dňa. Kontaktné šošovky Acuvue Advance with Hydraclear sú veľmi jemné a hodvábne, to môžete zistiť počas ich denného používania. Tieto kontaktné šošovky majú vysokú priepustnosť kyslíka až 47% a spoločne s vysokou hydratáciou zaisťujú veľmi príjemné a komfortné nosenie počas celého dňa.

Vďaka bleděmodrému zafarbenie a značky pre ľahšie nasadzovanie 1-2-3 sa kontaktné šošovky Acuvue Advance veľmi dobre aplikujú. Tieto šošovky tiež zaisťujú vysokú ochranu pred UV-A (95%) a UV-B (99%) žiarením.


Pre koho sú určené kontaktné šošovky Acuvue Advance with HYDRACLEAR?

Tieto šošovky sú doporučované osobám, ktoré ešte len začínajú s ich nosením. Sú veľmi ľahko aplikovateľné a komfort pri ich nosení je tiež vysoký. Vďaka tomu sú doporučované osobám, ktoré:

  • počas nosenia iných šošoviek majú pocit nepohodlia,
  • majú problém so suchosťou oka,
  • hľadajú kontaktné šošovky v rozumnej cene.
 
 
Starostlivosť o kontaktné šošovky:

Kontaktné šošovky Acuvue Advance with HYDRACLEAR vyžadujú pravidelnú údržbu vhodnými čistiacimi roztokmi. V tom prípade je záruka, že šošovky budú počas celej doby pohodlné a zaručí perfektné a komfortný pocit pri ich nosení. K ich údržbe odporúčame čistiaci roztok značky Clean Active alebo rad iných čistiacich roztokov na trhu.
 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie 2 Týždenné šošovky
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Polomer zakrivenia 8,3
Priemer 14,0
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?