Nachádzaš sa tu:

VÝPREDAJ - Acuvue Oasys for Astigmatism 6 šošoviek

Naša cena:
22,99 €
|
So zľavou:
20,69 €
Počet kusov   v balení:
6 ks

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

 
VÝPREDAJ!!

Acuvue Oasys for Astigmatism 6 šošoviek -8,00/-1,25/50
 


Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism sú dvojtýždňové kontaktné šošovky z ponuky firmy Johnson&Johnson - jedným z najväčších výrobcov kontaktných šošoviek na svetovom trhu.


Charakteristika kontaktných šošoviek Acuvue Oasys for Astigmatism:

Tieto šošovky sú vyrobené z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčujúce látky HYDRACLEAR Plus, ktorá spôsobuje uzamknutie vlhkosti v šošovke. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism sú silikón - hydrogélové kontaktné šošovky vhodné pre užívateľov trpiacich astigmatizmom. Tieto šošovky boli navrhnuté tak, aby počas nosenia boli veľmi príjemné a zvlhčené, obsahujú 38% vody.

U astigmatických šošoviek je veľmi dôležitá stabilizácia kontaktné šošovky v oku, ktorá je do 60 sekúnd, čo z nich robí jedny z najlepších kontaktných šošoviek na trhu. Priepustnosť kyslíka je pri otvorených očiach až 99%, pri zatvorených 95% a súčiniteľ je 129Dk/t. Pre kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism je charakteristická vysoká ochrana pred UV-A žiarením až 95% a UV-B žiarením až 99%.

Tieto kontaktné šošovky majú tiež značku pre ľahšie nasadzovanie, takže s nimi nebudú mať problémy ani začínajúci užívatelia. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism sú dvojtýždňové šošovky, ale vzhľadom k svojim vlastnostiam môžu byť rovnako použité v systéme nepretržitého nosenia v priebehu jedného týždňa.


Pre koho sú kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism určené?

Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené pre užívateľov s astigmatizmom a zároveň s vysokými nárokmi na pohodlie. Sú určené pre ľudí, ktorí väčšinu času trávia v klimatizovaných alebo zafajčených miestnostiach alebo pracujúcich s výpočtovou technikou po celý deň. Sú odporúčané predovšetkým pre užívateľov, ktorí:
  • veľa času trávi pred obrazovkou počítača,
  • trpia pocitom suchého oka počas nosenia kontaktných šošoviek,
  • potrebujúcich dodatočné zvlhčovanie oka pomocou kvapiek,
  • veľa času trávi vo vonkajšom prostredí a sú vystavení rozmarom počasia.


Starostlivosť o kontaktné šošovky:

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism vyžadujú pravidelnú údržbu vhodnými čistiacimi roztokmi. V tom prípade je záruka, že šošovky budú počas celej doby pohodlné a zaručí perfektné a komfortný pocit pri ich nosení. K ich údržbe odporúčame čistiaci roztok značky Clean Active alebo rad iných čistiacich roztokov na trhu.
 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie Torické šošovky
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,5
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?