Nachádzaš sa tu:

VÝPREDAJ - Acuvue Oasys 6 šošoviek

Naša cena:
14,39 €
|
So zľavou:
12,95 €
Počet kusov   v balení:
6 ks

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

 
VÝPREDAJ !!

Acuvue Oasys 6 šošoviek -9,50 D; 8,8 BC

 

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sú dvojtýždenné kontaktné šošovky z ponuky firmy Johnson&Johnson - jedným z najväčších výrobcov kontaktných šošoviek na svetovom trhu.


Charakteristika kontaktných šošoviek Acuvue Oasys:

Tieto šošovky sú vyrobené z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčujúce látky HYDRACLEAR Plus, ktorá spôsobuje uzamknutie vlhkosti v šošovke. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sú silikón - hydrogélové kontaktné šošovky. Tieto šošovky boli navrhnuté tak, aby počas nosenia boli veľmi príjemné a zvlhčené. Tieto šošovky majú vysokú priepustnosť kyslíka až 174.

Pre kontaktné šošovky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus je charakteristická vysoká ochrana pred UV-A žiarením až 95% a UV-B žiarením až 99%. Tieto kontaktné šošovky majú tiež značku pre ľahšie nasadzovanie, takže s nimi nebudú mať problémy ani začínajúci užívatelia. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys sú dvojtýždňové šošovky, ale vzhľadom k svojim vlastnostiam môžu byť rovnako použité v systéme nepretržitého nosenia v priebehu jedného týždňa.


Pre koho sú kontaktné šošovky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus určené?

Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené pre užívateľov s vysokými nárokmi na pohodlie. Sú určené pre ľudí, ktorí väčšinu času trávia v klimatizovaných alebo zafajčených miestnostiach alebo pracujúcich s výpočtovou technikou po celý deň. Sú odporúčané predovšetkým pre užívateľov, ktorí:

  • veľa času trávi pred obrazovkou počítača,
  • trpia pocitom suchého oka počas nosenia kontaktných šošoviek,
  • potrebujúcich dodatočné zvlhčovanie oka pomocou kvapiek,
  • veľa času trávi vo vonkajšom prostredí a sú vystavení rozmarom počasia.


Starostlivosť o kontaktné šošovky:

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys vyžadujú pravidelnú údržbu vhodnými čistiacimi roztokmi. V tom prípade je záruka, že šošovky budú počas celej doby pohodlné a zaručí perfektné a komfortný pocit pri ich nosení. K ich údržbe odporúčame čistiaci roztok značky Clean Active alebo rad iných čistiacich roztokov na trhu.
 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie 2 Týždenné šošovky
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Polomer zakrivenia 8,8
Priemer 14,0
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?