Nachádzaš sa tu:

PureVision 2 For Presbyopia 6 ks

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

PureVision® 2 For Presbyopia sú progresívne mesačné kontaktné šošovky od jedného z najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek - Bausch & Lomb.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek PureVision® 2 For Presbyopia:


Progresívne kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia sú vyrobené z materiálu Balafilcon A. Moderný dizajn kontaktných šošoviek PureVision® 2 For Presbyopia aplikovanej optiky 3-Zone Progresive Design™. Vďaka tomu je možné vidieť skvele ako na blízko, tak aj na diaľku. Počas výroby kontaktných šošoviek PureVision® 2 For Presbyopia bola využitá technológia ComfortMoist ™, poskytuje stále tenšiu konštrukciu kontaktné šošovky. Navyše zaoblená, tenká hrana šošovky umožňuje bezproblémový kontakt kontaktné šošovky s viečkami a eliminuje riziko podráždenia. Zvlhčovadlo umiestnené v blistri umožňuje zachovanie jedinečných vlastností šošoviek. Kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia majú veľmi vysokú priepustnosť kyslíka skrz ich povrch 130 (Dk / t), čím prekonávajú jakkost typických progresívnych šošoviek na mesačnej použitie. Kombinácia všetkých týchto vlastností zaručuje užívateľovi komfort nosenia od nasadenia kontaktných šošoviek po celý deň.
 

Pre koho sú kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia?


Kontaktné šošovky sú vyrobené pre osoby trpiace presbyopiou (vetchozrakosťou), ktorí preferujú nosenie mesačných kontaktných šošoviek bez nutnosti o ne denne starať. Progresívne kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia môžete nosiť po 30 dní v rôznych režimoch: dennom, kontinuálnom alebo mesačnom. Preto je spôsob ich užívania upravovaný podľa potrieb užívateľa.
 

Starostlivosť o kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia


Pre starostlivosť o progresívne kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia, veľkou výhodou za predpokladu ich celodenného nosenia je, že nie je potrebné sa o ne viac starať. V iných prípadoch je potrebné sa o ne starať pomocou čistiacich roztokov a uchovávať ich v puzdrách. Pre ich starostlivosť odporúčame roztok Clean Active alebo každý iný dostupný v ponuke nášho obchodu.

 

 

K dispozícii tiež v balení:

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Multifokálne šošovky
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -10,00 na +6,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,0
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?