Nachádzaš sa tu:

Clariti Elite 3 ks

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

Clariti Elite sú mesačné kontaktné šošovky firmy Cooper Vision určené pre krátko aj ďalekozraké.
 

Charekteristika kontaktných šošoviek Clariti Elite:

 
Clariti Elite sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, vďaka ktorému je zaručený prístup kyslíka k očiam aj skrz šošovky. Navyše boli počas procesu ich výroby využité technológie Aquagen™ a Advanced Edge Technology. Prvá zodpovedá za dokonalé zvlhčovanie kontaktných šošoviek v priebehu ich nosenia, druhá za neobvyklú tenkosť. Spojením týchto dvoch technológií sme získali kontaktné šošovky, ktoré na očiach takmer neucítite a ich nosenie je vysoko komfortné.

Kontaktné šošovky sú tiež vybavené UVA a UVB filtry, ktoré dokonale ochránia oči pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia. Kontaktné šošovky Clariti Elite dokonale sedia všetkým vašim potrebám aj akémukoľvek spôsobu života, a tak zabezpečí, že vaše oči zostanú zdravé a sviežie po celý mesiac ich užívania.
 

Pre koho sú kontaktné šošovky určené:

 
Clariti Elite sa o kontaktné šošovky vytvorené presne podľa predstáv ľudí, ktorí oceňujú ako vysokú kvalitu, tak komfort počas ich užívania. Sú vhodné pre osoby, ktoré:
  • trpí poruchami slzných kanálikov (šošovky vďaka technológii Aquagen™ sú charakteristické vysokou mierou hydratácie, aj v priebehu ich nosenia),
  • očakávajú vysoký komfort nosenia šošoviek spolu so zachovaním ostrého videnia.
 

Starostlivosť o kontaktné šošovky:

 
Kontaktné šošovky Clariti Elite sú mesačné kontaktné šošovky pre denné nosenie, na konci dňa je potrebné ich čistiť roztokom určeným na starostlivosť o kontaktné šošovky, a potom ich uchovať v puzdre na kontaktné šošovky naplnenom roztokom najmenej po dobu ôsmich hodín pred ich opätovným nasadením. Pre starostlivosť o kontaktné šošovky Clariti odporúčame roztok Clean Active alebo akýkoľvek iný roztok z ponuky nášho obchodu.

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Mesačné šošovky
Výrobca COOPER VISION
Dioptrický rozsah -10.00 D do +8.00 D
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?