Nachádzaš sa tu:

Dailies Aqua Comfort Plus Toric (90 šošoviek)

DAILIES® AquaComfort Plus® Toric sú moderné šošovky určené ako pre astigmatikov, tak pre ľudí trpiacich krátko alebo ďalekozrakosťou. Komfort a veľmi dobré zvlhčujúce vlastnosti sú hlavnými výhodami Dailies v tórické verzii.

 

Charakteristika kontaktných šošoviek Dailies Aqua Comfort Plus Toric:

DAILIES® AquaComfort Plus® Toric ako jednodenné astigmatické kontaktné šošovky sú určené len na jedno použitie. Sú preto riešením pre ľudí, ktorí ocenia pohodlie. Noste šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric, a nebudete už musieť premýšľať o tom, či máte čistú šošovku alebo ich treba dať do roztoku. Nie je bezpodmienečne nutné používať roztok.

 

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric by mali byť považované za technologicky pokročilé vďaka tomu, že výrobca využil rad moderných riešení. To, čo upútava pozornosť predovšetkým, je materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené. Je to Nelfilcon A, jeden z najlepších hydrogélových materiálov s vysokou hydratáciou, ktorá činí 69%.

 

Pozornosť je tiež venovaná inovatívnemu systému spolupracujúcemu s žmurkaním oka. Sú konštruované tak, že sa napriek intenzívnemu žmurkaniu neodchýli alebo nezmení svoju polohu v očiach, čo zaručuje pohodlie pri používaní. Navyše každé mrknutie aktivuje zvlhčovaci systém, ktorý majú šošovky Dailies. Tento systém je inovatívne riešenie, ktoré funguje troma spôsobmi. Zaisťuje zvlhčenie šošovky, hydratáciu oka a osvieženie. Vďaka tomuto riešeniu oko nevyschne ani po desiatich alebo niekoľkých hodinách nosenia kontaktných šošoviek.

 

Pre koho sú šošovky Dailies Aqua Comfort Plus Toric určené?

Mnoho ľudí, najmä tých, ktorí začínajú nosiť šošovky, majú veľký problém pri ich používaní. To sa týka najmä rozpoznanie strán šošoviek. V prípade rodiny šošoviek Dailies je to však vďaka špeciálnym značkám na povrchu šošoviek jednoduché. Je tiež potrebné poznamenať, že šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® Toric nie sú priehľadné, ale pokryté svetlo modrou farbou, čo uľahčuje ich nasadenie.

 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie Jednodenné šošovky
Výrobca ALCON
Dioptrický rozsah -8,0D na +4,0D
Polomer zakrivenia 8,8
Priemer 14,4
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?