Nachádzaš sa tu:

FitView Vitamine Daily (30 šošoviek)

+ CashBack 3€ ZDARMA! (ke 2 bal.)

Akcia

Kúpte 2 balenia šošoviek FitView Vitamine Daily (30 šošoviek), a CashBack 3€ dostanete ako darček!*

*Cashback vo forme voucheru je priložený k objednávke. Aktívny je pri objednávke nad 3,01 €, jeho platnosť je 6 mesiacov od objednania objednávky.

 

Kontaktné šošovky FitView Vitamine Daily sú mäkké kontaktné šošovky určené pre korekciu krátkozrakosti i ďalekozrakosti.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek FitView Vitamine Daily:


Sú to jednodňové sférické kontaktné šošovky, ktoré nevyžadujú žiadne dodatočné čistenie a uchovávanie v puzdre. Ráno je nasadíte a večer vyhodíte. K výrobe šošoviek FitView Vitamine Daily bol použitý materiál Etafilcon A, ktorý spoločne s vysokým obsahom vody až 58% zaručuje komfortné nosenie počas celého dňa.

Kontaktné šošovky FitView Vitamine Daily sú ponorené vo fyziologickom roztoku chloridu sodného s pridanými vitamínmi E, B6 a B16 a hydratačnou zložkou MPC. To má priamy vplyv na zachovanie správnej kondície očí a kvality videnia. Je všeobecne známe, že vitamíny skupiny B (B6, B16), zvyšujú silu zraku a hrajú veľmi dôležitú úlohu v prevencii makulárnej degenerácie. Vitamín E je vitamín s najväčšími antioxidačnými vlastnosťami, čo znamená, že chráni telo pred škodlivými účinkami voľných radikálov, ktoré spôsobujú smrť buniek tvoriacich tkanivo buľvy oka. Okrem toho, sa šošovky FitView Vitamíne Daily vyznačujú vysokou priepustnosťou kyslíka, vďaka čomu bráni podráždeniu očí.

Šošovky FitView Vitamine Daily sa ľahko prispôsobujú Vašim očiam, vďaka použitiu viacvrstvové konštrukcie. Vďaka, asférické konštrukcii, hlavný a periférne krivka, rozširujú oblasť okraje šošovky, čo umožňuje slzám vytekať pre oko prirodzeným spôsobom. Okrem toho, sú šošovky potiahnuté antimikrobiálne substanciou, ktorá ich udržuje v čistote a zaisťuje vysoký komfort nosenia.
 

Komu sú určené kontaktné šošovky FitView Vitamine Daily?


Šošovky sú ideálne pre ľudí, ktorí si cenia komfortu používania jednorazových šošoviek. Okrem toho, pri používaní FitView Vitamíne Daily mizne otázka starostlivosti o šošovky. Odporúčajú sa, zvlášť ľuďom, ktorí:

 

  • kladú dôraz na vysoký komfort používania šošoviek počas celého dňa,
  • očakávajú od šošoviek ich jednoduché vkladanie a vyberanie,
  • sú aktívny,
  • čelí problému suchého oka.
 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie Jednodenné šošovky
Výrobca PEGAVISION
Dioptrický rozsah +4,00 D do -12.00 D
Polomer zakrivenia 8,5
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 5/5 na základe 8 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Najlepšie kontaktné šošovky, aké som kedy používal. Od prvej chvíle ich vôbec necítiť v očiach a skvele sa prispôsobia. Ostrosť videnia počas celého dňa na jednotku. Super :)
Sosovky su vyborne, nemam pocit sucheho oka, ako u predchadzajucich. Som spokojna.
Super šošovky, mám suché oči, no vôbec neviem, že ich mám :-)
So šošovkami som spokojný, nevysušujú ani nijak inak nedráždia oko.
Zatiaľ som nosil Acuvue 1-Day Moist, ale vzhľadom k cene som sa rozhodol vyskúšať lacnejší typ. Kúpil som si FitView Vitamine a bol som milo prekvapený. Sú to veľmi dobré šošovky, perfektne zvlhčené.
Vyskúšala som už veľa šošoviek ale tieto sú pre mňa nejlepší. Pracuji veľa na počítači a nikdy som s nimi nemala žiadne problémy
skvelá kvalita za skvelú cenu!
Super šošovky za skvelú cenu. Môžem odporučiť všetkým, ktorí nosia jednodenné šošovky.

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?