Nachádzaš sa tu:

Aqua Balance s hyaluronátom a alantoinem 360 ml

+ roztok zadarmo (ke 2 bal.)

Naša cena:
10,99 €
So zľavou:
9,89 €
Počet kusov   v balení:
1 fľ. 360 ml

Akcia!

Kúpte 2 balenia roztoku Aqua Balance s hyaluronátom a alantoinem 360 ml​ a tretie dostanete zadarmo!
 Charakteristika roztoku na šošovky Aqua Balance s hyaluronátom a alantoinem:

 

Aqua Balance s hyaluronátom a alantoinem - čistiaci roztok najvyššej kvality vhodný pre všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek.

Viac biológie menej chémie.
Roztok Aqua Balance obsahuje prírodné zložky: hyaluronát sodný a alantoín, ktoré zaisťujú zvlčení kontaktných šošoviek a ochranu vašich očí. Tieto hypoalergénne zložky poskytujú neprekonateľný komfort pri nosení všetkých mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových. Zároveň zabraňujú podráždeniu očí spôsobené napríklad ich dlhým nosením. Stará sa o dobrý stav vašich očí. Aqua Balance garantuje čistotu šošoviek a dokonalú dezinfekciu.

V porovnaní s inými viacúčelovými roztokmi je Aqua Balance najšetrnejší k oku, zaručuje dlhotrvajúce zvlhčenie šošoviek aj očí počas ich nosenia. Ak iné roztoky zlyhajú, použite roztok Aqua Balance! Hyaluronát sodný je prirodzený polymér, ktorý sa vyskytuje aj v ľudských očiach. To znamená, že má táto tekutina vysokú väzbovú kapacitu pre vodu. Hyaluronát sodný sa tu vyskytuje v mnohých variantoch. V roztoku Aqua Balance sa vyskytuje v tej najlepšej farmaceutickej forme, nie v tej, ktorá je používaná pre produkty vyrobené z živočíšnych materiálov, aby sa zamedzilo prípadným vznikom alergických reakcií pri používaní tohto roztoku. Alantoín je organická látka, ktorá zabraňuje vzniku podráždenia oka spôsobené dlhým nosením kontaktných šošoviek. Jej blahodarné účinky boli vedecky preukázané.

Zloženie: 0,01% EDTA, 0,00015% Bio-Polydol-2, hyaluronát sodný, alantoín, izotonický purfovaný roztok.

 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie Roztoky
Výrobca EYE SEE
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?