Nachádzaš sa tu:

Biofinity XR (3 šošovky)

Naša cena:
17,99 €
|
So zľavou:
16,19 €
Počet kusov   v balení:
3 ks

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

Charakteristika kontaktných šošoviek Biofinity XR:

 

Biofinity XR sú mesačné silikón - hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré sú vyrobené z materiálu Comfilcon A. Na tento materiál sa nadväzujú čiastočky vody a to spôsobuje, že šošovka aj rohovka je plne hydratovaná po celú dobu nosenia týchto šošoviek. Kontaktné šošovky Biofinity XR (rovnako ako všetky šošovky tejto značky Biofinity) majú vysokú priepustnosť kyslíka (Dk/t=128), ktorá má veľký vplyv na pohodlie pri nosení týchto šošoviek. Vďaka tejto kombinácii okysličenia a vysokej hydratácia sú šošovky pre oči veľmi vhodné a nespôsobujú sčervenanie ani podráždenie. Všetky šošovky sú tiež konštruované tak , že sa na nich neusadzujú bielkovinové usadeniny.

Veľký prínos pre nosenie zohráva tiež konštrukcia šošovky, ktorá je hladká a má zaoblené ukončenie, ktoré minimalizuje kontakt s viečkami. Šošovky Biofinity XR vybavené špeciálnym systémom neutralizácie aberácie. Zlepšujú ostrosť videnia tým, že minimalizujú sférické aberácie, ktoré sú zaťažené ako s kontaktnou šošovkou, tak s okom.
 

Pre koho sú kontaktné šošovky Biofinity XR určené?


Tieto kontaktné šošovky sú určené na korekciu vysokých dioptrií ako plusových, tak mínusových. Biofinity XR sa vyrábajú v rozsahu mínus (pre korekciu krátkozrakosti) -20,00 až -12,5 dioptrií a v plusových (pre korekciu ďalekozrakosti) +8,50 až +15,00. Tieto šošovky vďaka vyššie uvedeným vlastnostiam sú odporúčané pre osoby, ktorým nevyhovovali iné značky kontaktných šošoviek.
 

Starostlivosť o kontaktné šošovky Biofinity XR:


Kontaktné šošovky Biofinity XR sú kontaktné šošovky s mesačnou výmenou, preto je nutné sa o ne starať. K ich dezinfekciu a čistenie odporúčame roztok Clean Active Premium XXL 600 ml alebo mnoho ďalších s našej bohatej ponuky.

 

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Mesačné šošovky
Výrobca COOPER VISION
Dioptrický rozsah -20,00 na +15,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,0
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?