Nachádzaš sa tu:

AquaView Toric (6 šošoviek)

+ Nákupná taška ZADARMO (ku 2 bal.)

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

Akcia

Kúpte 2 balenia šošoviek AquaView Toric 6 ks a získajte nákupnú tašku zadarmo!

Charakteristika kontaktných šošoviek AquaView Toric:


Sú to mesačné kontaktné šošovky určené pre astigmatikov. Boli vyrobené z materiálu Hioxifilcon A, ktorý spoločne s vysokým stupňom hydratácie šošovky dosahujúci 55% spôsobuje, že používanie šošoviek AquaView Toric je veľmi pohodlné od prvého až do posledného dňa používania. Kontaktné šošovky AquaView vďaka High Definition Vision zaručujú najvyššiu kvalitu videnia na všetky vzdialenosti, prehlbujú ostrosť videnia a zároveň rozjasňujú všetko, čo pozorujeme.

Šošovky AquaView Toric, ako šošovky tórické, musí byť stabilná pre oko, aby zabezpečili svojim užívateľom to najlepšie a najostrejšie videnie. Prism Ballasted Design chráni šošovky pred rotáciou a zaručuje okamžité prispôsobenie sa k oku jednotlivých pacientov. Šošovky sú svetlo modro sfarbené, čo zjednodušuje nasadzovanie a vyberanie šošovky. Z tohto dôvodu ich môžu bez problémov používať aj začínajúci používatelia kontaktných šošoviek.

Pre koho sú kontaktné šošovky AquaVIew Toric určené?


Tieto kontaktné šošovky sú určené pre ľudí, ktorí sa stretávajú s astigmatizmom. Sú vhodné najmä pre tých, ktorí očakávajú od používania kontaktných šošoviek to najväčšie pohodlie pri nosení a vynikajúcu ostrosť videnia.

K dispozícii tiež v balení:

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Torické šošovky
Výrobca INTEROJO
Dioptrický rozsah -10,00 na +6,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 5/5 na základe 4 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Kontaktné šošovky tejto firmy nosím už dlho, a hoci som inak veľmi kritický a skeptický voči čomukoľvek, týmto šošovkám nemám čo vytknúť. Kontaktné šošovky sú jemné a na oku pohodlné, ich nosenie je komfortné a cena veľmi výhodná, iba raz sa stalo, že mi bola dodaná šošovka s inou dioptrií, ale to bolo skutočne len raz.
Šošovky sú super, dobre sa nosí, na očiach je vôbec necítim. Mám silnú vadu zraku, ale akonáhle je nasadím, cítim sa ako by som mala nové oči. Obchod je taky super, rýchlo dodá a má dobré ceny!
sú veľmi dobré a kvalitné som s nimi max spokojná
Super šošovky, nebudu je menit za žádné iné :)

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?