Nachádzaš sa tu:

AquaView Toric (3 šošoviek)

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

Šošovky AquaView Toric sú mesačné astigmatické kontaktné šošovky určené k dennému noseniu.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek AquaView Toric:


Sú to mesačné kontaktné šošovky určené pre astigmatikov. Boli vyrobené z materiálu Hioxifilcon A, ktorý spoločne s vysokým stupňom hydratácie šošovky dosahujúci 55% spôsobuje, že používanie šošoviek AquaView Toric je veľmi pohodlné od prvého až do posledného dňa používania. Kontaktné šošovky AquaView vďaka High Definition Vision zaručujú najvyššiu kvalitu videnia na všetky vzdialenosti, prehlbujú ostrosť videnia a zároveň rozjasňujú všetko, čo pozorujeme.

Šošovky AquaView Toric, ako šošovky tórické, musí byť stabilná pre oko, aby zabezpečili svojim užívateľom to najlepšie a najostrejšie videnie. Prism Ballasted Design chráni šošovky pred rotáciou a zaručuje okamžité prispôsobenie sa k oku jednotlivých pacientov. Šošovky sú svetlo modro sfarbené, čo zjednodušuje nasadzovanie a vyberanie šošovky. Z tohto dôvodu ich môžu bez problémov používať aj začínajúci používatelia kontaktných šošoviek.
 

Pre koho sú kontaktné šošovky AquaVIew Toric určené?


Tieto kontaktné šošovky sú určené pre ľudí, ktorí sa stretávajú s astigmatizmom. Sú vhodné najmä pre tých, ktorí očakávajú od používania kontaktných šošoviek to najväčšie pohodlie pri nosení a vynikajúcu ostrosť videnia.

 

K dispozícii tiež v balení:

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Torické šošovky
Výrobca INTEROJO
Dioptrický rozsah -10,00 na +6,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 5/5 na základe 1 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Moje obľúbené šošovky! Moje oči niekedy potrebujú dodatočné kvapkanie kvapiek, ale tu to nie je potrebné. Vidím s nimi celý deň ostro a jasne. Ľahko sa nasadzujú.

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?