Nachádzaš sa tu:

AquaView Daily (90 šošoviek)

+ CashBack 3€ ZDARMA! (ke 2 bal.)

Akcia

Kúpte 2 balenia šošoviek AquaView Daily (90 šošoviek) , a CashBack 3€ dostanete ako darček!*

*Cashback vo forme voucheru je priložený k objednávke. Aktívny je pri objednávke nad 3,01 €, jeho platnosť je 6 mesiacov od objednania objednávky.

Charakteristika kontaktných šošoviek AquaView Daily:

Kontaktné šošovky AquaView Daily sú jednodenné šošovky vyrobené z materiálu Bioxifilcon A. Ich používanie zaručuje zachovanie sviežosti a dostatočnej hydratácie oka počas celého dňa. Vybavenie AquaView Daily hyaluronátom sodným, v kombinácii s materiálom, z ktorého sú šošovky vyrobené spôsobuje, že je rohovka správne hydratovaná po celý deň, a nasadzovanie, vyberanie a nosenie kontaktných šošoviek je komfortné ako nikdy predtým. Stupeň hydratácie šošovky AquaView Daily je veľmi vysoký - dosahuje 58% vody. Vďaka tomu má oko zabezpečenú primeranú hydratáciu, dokonca aj na konci dňa. Šošovky majú UV filter chrániaci pred UVA a UVB žiarením.

Kontaktné šošovky AquaView Daily majú priemer 14,2 mm a zakrivenie 8,6 mm. Vďaka svojej asférické konštrukcii je presnosť videnia ďaleko lepší než v prípade klasických sférických šošoviek. Rovnako ako iné jednodenné kontaktné šošovky, nevyžadujú ani AquaView Daily žiadnu starostlivosť. Na konci dňa je vyhadzujeme, a nasledujúci deň si nasadzujeme nové.
 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie Jednodenné šošovky
Výrobca INTEROJO
Dioptrický rozsah -10,00 do +6,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 5/5 na základe 1 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Šošovky na očiach drží, ľahko sa dávajú dole, nerozmazávajú obraz. Samé plusy :)

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?