Nachádzaš sa tu:

Štartovný balíček AquaView Daily (10 šošoviek)

Začnite s kontaktnými šošovkami AquaView Daily.
Vyberte si svoje parametre a objednajte si štartovací balíček, odošleme ho do 24 hodín!


 
 

Charakteristika kontaktných šošoviek AquaView Daily:

 

Kontaktné šošovky AquaView Daily sú jednodenné šošovky vyrobené z materiálu Bioxifilcon A. Ich používanie zaručuje zachovanie sviežosti a dostatočnej hydratácie oka počas celého dňa. Vybavenie AquaView Daily hyaluronátom sodným, v kombinácii s materiálom, z ktorého sú šošovky vyrobené spôsobuje, že je rohovka správne hydratovaná po celý deň, a nasadzovanie, vyberanie a nosenie kontaktných šošoviek je komfortné ako nikdy predtým. Stupeň hydratácie šošovky AquaView Daily je veľmi vysoký - dosahuje 58% vody. Vďaka tomu má oko zabezpečenú primeranú hydratáciu, dokonca aj na konci dňa. Šošovky majú UV filter chrániaci pred UVA a UVB žiarením.

Kontaktné šošovky AquaView Daily majú priemer 14,2 mm a zakrivenie 8,6 mm. Vďaka svojej asférické konštrukcii je presnosť videnia ďaleko lepší než v prípade klasických sférických šošoviek. Rovnako ako iné jednodenné kontaktné šošovky, nevyžadujú ani AquaView Daily žiadnu starostlivosť. Na konci dňa je vyhadzujeme, a nasledujúci deň si nasadzujeme nové.

 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie Jednodenné šošovky
Výrobca INTEROJO
Dioptrický rozsah -10,00 do +6,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 5/5 na základe 2 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Som veľmi rada, že som objavila tento obchod! Objednala som si šošovky a neľutujem. Sú skvelé, pohodlné a lacné. E-shop je tiež na vysokej úrovni :)
Objednal som 10 kusov na skúšku a ukázali sa byť naozaj pohodlné, necítim je vôbec na očiach, sú skvelé, teraz objednám ďalší balíček, tentoraz väčší

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?