Nachádzaš sa tu:

AirView HD Plus (3 šošovky)

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

AirView HD Plus sú vylepšenou verziou kontaktných šošoviek AirView HD. Zlepšená konštrukcia AirView HD Plus dosahuje nielen vyšší komfort pri nosení, ale aj nižšiu cenu za ktorú tieto šošovky zaobstaráte.

 

Charakteristika kontaktných šošoviek AirView HD Plus:


Kontaktné šošovky AirView HD Plus sú silikón-hydrogélové šošovky. Tieto šošovky Vám zabezpečí perfektný komfort po celý den.Díky tomu, si ich dovoľujeme pridať do našej Záruky kvatity, kde sa Vám, ak šošovky nesplní Vaše očakávania, vráti celá suma za ich obstaranie. Materiál, z ktorého sú šošovky AirView HD Plus vyrobené sa volá Innofilcon A. Ten spôsobuje idealní prenos kyslíka k rohovke. Vďaka tomu je rohovka dobre okysličená a zvlhčená vďaka vysokému percentu vody (45%), to zaisťuje, že nositeľ šošoviek sa nemusí starať o dodatočné zvlhčovanie oka počas dňa.

Kontraktné šošovky AirView HD Plus sú šošovky pre osoby, ktoré chcú od kontaktných šošoviek perfektný komfort pri ich nosení počas celého dňa.
 

K dispozícii tiež v balení:

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Mesačné šošovky
Výrobca INTEROJO
Dioptrický rozsah +8,00 do -12,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 5/5 na základe 5 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Nosím je už pol roka, práve som si objednala ďalší balík, pretože sú skvelé a predovšetkým cenovo dostupné. Môžem ich nosiť dlho a moje oči napriek tomu nevykazujú známky únavy.
Najlepšie kontaktné šošovky. Nosím je dennodenne už pár rokov. Kontakto.sk je tiež najlepší internetový obchod, expresné dodanie a super zľavové akcie. Odporúčam !!!
Ja používam tieto šošovky posledné 2 roky a sú naozaj ok. A navyše plus za rýchle odoslanie :)
Oči každého z nás sú rôzne a vyžadujú rôzne šošovky. Prvýkrát, keď som sa snažil nájsť pre seba vhodné, som sa pomýlil (zdalo sa mi, že je stále cítim v oku) a tak som ich prestal nosiť. Potom som sa rozhodol vyskúšať iné, a tentoraz som sa nesklamal. Naozaj dobré šošovky, odporúčam.
Veľmi pohodlné šošovky, nedráždia oči, praktick ich vôbec necítiť.

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?