Nachádzaš sa tu:

PureVision Multifocal (6 šošoviek)

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €


PureVision Multifocal sú mäkké kontaktné šošovky z ponuky firmy Bausch & Lomb určené na korekciu presbyopie.
 

Charakteristika šošoviek PureVision Multifocal:


Sú to progresívne kontaktné šošovky, ktorých úlohou je zabezpečenie jasného videnia na všetky vzdialenosti tzn. veľké, malé aj stredné. To je možné vďaka použitiu technológie All Distance Optics. PureVision Multifocal sú jediné multifokálne silikónovo - hydrogélové kontaktné šošovky k ich výrobe bol využitý materiál AerGel. Vďaka tomuto materiálu sú šošovky viac odolné proti tvorbe bielkovinových usadenín na ich povrchu a súčasne zodpovedajúcim spôsobom hydratované po celú dobu ich používania. Navyše, AerGel spôsobuje, že sa do očí dostáva potrebné množstvo kyslíka, čo je dôvodom dlhodobého pocitu pohodlia.

Kontaktné šošovky PureVision Multifocal boli vytvorené s myšlienkou na osoby, ktoré nechcú šošovky vkladať a vyťahovať každý deň. Môžu sa nosiť v nepretržitom režime (po 30 dní a 29 nocí bez vyberania).
 

Pre koho sú kontaktné šošovky PureVision Multifocal určené?


Sú to kontaktné šošovky určené osobám s vetchozrakosťou, ktorá sa najčastejšie objavuje po 45-50. roku života. PureVision Multifocal sú teda ideálne pre osoby, ktoré:

 

  • si chcú užívať jasného videnia bez striedavého používania dvojitých korekčných okuliarov,
  • sú aktívne,
  • aj po 50 roku života si chcú užívať nosenie kontaktných šošoviek.
 

Starostlivosť o šošovky:


Šošovky PureVision Multifocal nevyžadujú žiadnu starostlivosť, pod podmienkou, že sú nosené v nepretržitom režime. Ak sú používané v režime mesačnom alebo dennom je nevyhnutné ich ošetrovanie čistiacimi roztokmi. K starostlivosti o kontaktné šošovky PureVision Multifocal odporúčame predovšetkým roztoky z ponuky Clean Active alebo, ktorýkoľvek iný roztok na šošovky z ponuky nášho obchodu.

 

V niektorých prípadoch môže doba čakania na tieto šošovky dosiahnuť aj troch týždňov.

 

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Multifokálne šošovky
Výrobca BAUSCH & LOMB
Dioptrický rozsah -10,00 na +6,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,0
(Priemerné hodnotenie 5/5 na základe 3 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Sú naozaj skvelé,vyskúšala som už niekoľko druhov,tieto si nemôžem vynachváliť. Nosím ich aj cez noc 2-3 týždne v kuse. Kvapky do oka potrebujem len zriedka, keď už cítim,že mám celkom vysušené oči. Odporúčam.
som uchvátená rozdielom, ktorý som pocítila oproti ostatným šošovkám,ktoré som už vyskúšala. Sú perfektné,nemusím si ich vyberať na noc a sú naozaj pohodlné.Vrelo odporúčam :)
Tieto šošovky purevision multifocal sú naozaj výborné, nosím ich celý deň, oči ma nerežú ani nepáli. Objednávka aj doručenie je bezchybné. všetkým odporúčam

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?