Nachádzaš sa tu:

Proclear Sphere™ (6 šošoviek)

+ šošovka ZADARMO!

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

Akcia

Ku každému baleniu Proclear Sphere™ (6 šošoviek), AquaView Monthly 1 ks.* dostanete ako darček!

* Pri absencii bonusových šošoviek AquaView Monthly, dostane zákazník cestovné sadu ZADARMO!

Väčšina kontaktných šošoviek je pohodlná pre ich užívateľov od prvých chvíľ ich aplikácie. V prípade, že si niekto vyberie zlý druh šošoviek, po niekoľkých hodinách sa prejaví znepokojujúce príznaky. Začnete pociťovať, že sú vaše oči vysušené, svrbí a hlavne - obraz vami videný je rozmazaný. Kontaktné šošovky Proclear Sphere zaručujú komfort nosenia šošoviek po celý deň, bez podráždenia, vysúšania a začervenania očí.

 

Opis šošoviek Proclear Sphere

 

V mesačných kontaktných šošovkách určených pre denné nosenie je využitá špeciálna technológia PC. Látka PC, alebo tiež fosforylcholín je prírodná látka obsiahnutá v bunkách oka. Kontaktná šošovka s použitím technológie PC sa prispôsobí tvaru oka, a vďaka technológii PC začne priťahovať molekuly vody a obklopí sa nimi. Na povrchu kontaktnej šošovky sa usadí čiastočky vody, vďaka tomu sa šošovky stanú odolnejšie proti vysychaniu. Nezhromažďujú sa na nich nečistoty a usadeniny a navyše, po celý deň zostávajú kontaktné šošovky čisté.

Proclear Sphere charakterizuje vysoká priepustnosť vody (62%) a udržujú hydratáciu oka. Šošovky môžete nosiť až 12 hodín v kuse bez pocitu suchých alebo podráždených očí.

 

Pre koho sú šošovky Proclear Sphere?

 

Kontaktné šošovky Proclear Sphere pre krátko- i ďalekozraké sú vyrobené tak, aby ich tvar sedel až na 95% rohoviek. Sú veľmi elastické a ľahko prispôsobivé k tvaru oka. Ich tenká štruktúra zaručí, že je v oku takmer neucítite. Ľahké modré sfarbenie kontaktných šošoviek spríjemní ich nasadzovanie aj vyberanie z oka. Pretože sú šošovky v porovnaní s inými tenšie, ľahko sa umiestňujú v oku.

Kontaktné šošovky Proclear Sphere charakterizuje tiež odolnosť proti vysychaniu. Teda nezapríčinia vysychanie sliznice oka a sú vhodné aj pre osoby pracujúce predovšetkým s počítačom, alebo tráviace veľa času za volantom. Šošovky sa dokonale hodí aj pre osoby, ktoré sa často pohybujú v umelo klimatizovaných miestnostiach.

Kontaktné šošovky Proclear sú dostupné v baleniach po troch alebo šiestich.

 

V sporadických prípadoch sa čakacia doba na tieto šošovky môže predĺžiť do 30 pracovných dní.
Za cieľom poinformovania sa ohľadom čakacej doby na šošovky nás telefonicky kontaktujte.

 

K dispozícii tiež v balení:

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Mesačné šošovky
Výrobca HYDRON
Dioptrický rozsah -20,00 na +20,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 0/5 na základe 0 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Chýbajúce info o tomto produkte

Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?