Nachádzaš sa tu:

Air Optix® Aqua (6 šošoviek)

+ šošovky Zadarmo! (ku 2 bal.)

Odporúčame

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 11,49 €

Akcia

Kúpte 2 balenia šošoviek Air Optix Aqua 6 ks, a 2 kusy šošoviek AquaView Monthly dostanete zadarmo!Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua sú mesačné sférické šošovky, ktoré sa nachádzajú v ponuke jedného z najpopulárnejších výrobcov na svete, firmy - Alcon.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek Air Optix® Aqua:


Tieto kontaktné šošovky sú vyrobené z nového silikón - hydrogélového materiálu - Lotrafilcon B. Ich najväčšou výhodou je, že majú až 5 x vyššiu priepustnosť kyslíka ako šošovky hydrogélové. Tým sú šošovky pre užívateľa príjemné na nosenie a nespôsobujú sčervenanie očí.

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua obsahujú systém AQUA, ktorý garantuje najväčší komfort pri nosení v troch úrovniach:

 

  • KOMFORT UŽ OD NASAZENÍ - všetko vďaka unikátnej hydratačný substanciu nachádzajúce sa na povrchu šošovky, ktorá utvára hodvábny povlak uľahčujúce žmurkanie,
  • KOMFORT PO CELÝ DEŇ - priedušný materiál, z ktorého je šošovka vyrobená pomáha dosiahnuť a udržiavať vlhkosť na optimálnej úrovni tým, že minimalizuje rýchlosť dehydratácia,
  • KOMFORT KAŽDÝ DEŇ - ultra hladký povrch so zvýšenou zmáčavosťou a vynikajúcou odolnosťou proti zachytávaniu usadenín.

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua sú viac odolné proti tvorbe bielkovinových usadenín na ich povrchu vďaka použitiu v nich patentovanej technológie modifikácie povrchu v plazme. Kontaktné šošovky majú svetlo modrú farbu čo uľahčuje manipuláciu s nimi. Kontaktné šošovky sú určené na denné nosenie počas jedného mesiaca. Avšak je tu možnosť kontinuálneho nosenia, ktoré však nesmie presiahnuť 7 dní a 6 nocí.
 

Pre koho sú určené šošovky Air Optix® Aqua?


Šošovky sú určené predovšetkým tým, ktorí používajú šošovky po viac ako 11 hodín denne, a tiež tým, ktorým sa občas podarí s šošovkami zaspať, Občasné zaspanie so šošovkami Air Optix Aqua nespôsobuje podráždenie očí, rovnako ako ich predĺžené nosenie spojené s prácou na počítači. Mimo to sú odporúčané tým, ktorí:

 

  • preferujú mesačné kontaktné šošovky,
  • veľa hodín pracujú s počítačom,
  • bývajú v zafajčených, suchých alebo klimatizovaných miestnostiach,
  • pociťujú istý diskomfort spojený s užívaním kontaktných šošoviek všeobecne,
  • od kontaktných šošoviek očakávajú čo najväčší komfort.
 

Ošetrovanie šošoviek:


Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua sú šošovky s mesačnou výmenou, určené pre použitie cez deň. Na konci dňa je potrebné šošovky vyčistiť s pomocou roztoku na kontaktné šošovky a potom ich nechať v puzdre s roztokom minimálne na niekoľko hodín pred ich ďalším použitím. Pre starostlivosť o šošovky Air Optix® Aqua odporúčame roztoky z radu Clean Active alebo akýkoľvek iný roztok na kontaktné šošovky z ponuky nášho obchodu.
 

K dispozícii tiež v balení:

Vyberte si najlepšiu ponuku!

Sady sú čo najlepšie vytvorené s úsporou peňazí!

Parametre
Kategórie Mesačné šošovky
Výrobca ALCON
Dioptrický rozsah -10,00 na +6,00
Polomer zakrivenia 8,6
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 5/5 na základe 1 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
túto značku Air Optix Aqua a tento typ používam už 4 roky. Som s nimi veľmi spokojná, nedráždia mi oči, vydržia aj dlhšie ako 3 mesiace

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?