Nachádzaš sa tu:

Acuvue 1-DAY Moist™ (30 šošoviek)

+ Púzdro na šošovky GRATIS! (Do 2 bal.)

Akcia

Kúpte 2 balenia šošoviek - a získate púzdro na jednodňové šošovky GRATIS!

Charakteristika kontaktných šošoviek Acuvue 1-day Moist:

 

Acuvue 1-day Moist sú jednorázové mäkké kontaktné šošovky spoločnosti Johnson&Johnson, ktorých funkcia umožňuje udržať sviežosť a vlhkosť očí aj na konci dňa. Technológia LACREONTM, ktorá je v nich použitá a ktorej úlohou je spájať vodou vážiacu zložku s overeným materiálom ETAFILICON A, umožňuje v porovnaní s jednodňovými kontaktnými šošovkami iných značiek výrazne dlhšie udržať vysokú vlhkosť. Významným spôsobom znižuje povrchové trenie a umožňuje viečku neobvykle slobodný pohyb po vonkajšej časti kontaktnej šošovky. Po celodennom používaní môžete kontaktnú šošovku vyhodiť a ďalší deň ju môžete nahradiť novým kusom z krabičky.

Kontaktné šošovky Acuvue 1-day Moist zaručujú pocit mäkkosti a hodvábnosti. Podobne ako ostatné jednodenné šošovky nevyžadujú použitie čistiaceho roztoku. Vysoká priepustnosť kyslíka dáva pocit pohodlia po celú dobu užívania kontaktných šošoviek. Šošovky sú opatrené značkou 1-2-3, ktorá uľahčuje použitie šošovky (správna strana šošovky), a UV filtrom, ktorý priemerne zachytáva 97 % UVA a 92 % UVB žiarene.

 

Odosielanie do 24 hodín sa vzťahuje len na kontaktné šošovky pre korekciu krátkozrakosti (so zápornou hodnotou dioptrií) so zakrivením 8,5.
Čakacia doba pre zakrivenie 9,0 je 15 pracovných dní.

 

 

K dispozícii tiež v balení:

Parametre
Kategórie Jednodenné šošovky
Výrobca JOHNSON & JOHNSON
Dioptrický rozsah -12,00 na +6,00
Polomer zakrivenia 8,5; 9,0
Priemer 14,2
(Priemerné hodnotenie 5/5 na základe 1 recenzií )
Prihláste sa, ak chcete pridať Váš názor
Kontaktni sosovky Acuvue 1-Day Moist vôbec v oku necítit. Veľmi pohodlné, vrelo odporúčam:-)).

Mobilná verzia
Chcete pokračovať?